EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1740609
Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z akumulatorami AWT 2600 mAh ? Kupiłem tydzień temu 2 sztuki w sklepie stacjonarnym i mam wrażenie, że mają za małą pojemność. Przy zasilaniu Wismeca RX 2/3 ustawionego na 20 W wytrzymują trochę ponad 3 dni, taki sam wynik mam na Sigeleiu Mini Booku, na tej samej mocy i parowniku tyle że na jednym akumulatorze Samsung.
By Krasnal45
#1740612
A cholera wie, co kryje się pod brandowymi koszulkami AWT? Podobnie jest zresztą z Efestami, że o innych 200 000mAh już nie wspomnę...
By kropidło
#1740732
Posiadam AWT 2500 35A i sprawują się bardzo dobrze od 1.5 roku , lepiej niż hg2
Awatar użytkownika
By Goldi
#1740736
Zapomniałeś dopisać, że masz na myśli podróbki LG HG2 a nie oryginały:

klaudek pisze:Ja też mam na 100% fake i kupiony w znanym sklepie.


post1702658.html#p1702658
By kropidło
#1740760
Tak podróbki , dlatego boję się już kupować hg2 , jakoś się do nich zraziłem , zamówiłem teraz 30 Q
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1740775
Sprawa częściowo wyjaśniona, okazało się że w Wismecu RX 2/3 nie ma balancera i jeden z akumulatorów nie był ładowany do pełna przez port mUSB. Ale po naładowaniu akumulatorów w ładowarce z pomiarem pojemności okazało się, że jeden z akumulatorów ma zamiast nominalnych 2500 mAh tylko 2350 mAh, a drugi 2400 mAh. Czy to normalne ? Akumulatory kupiłem w sklepie stacjonarnym i mam paragon, więc mógłbym je zareklamować.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1740789
Jajacek2 pisze:Ale po naładowaniu akumulatorów w ładowarce z pomiarem pojemności okazało się, że jeden z akumulatorów ma zamiast nominalnych 2500 mAh tylko 2350 mAh, a drugi 2400 mAh. Czy to normalne ?

Jak najbardziej normalne w przypadku AWT. Przecież "producent" nie gwarantuje żadnych parametrów sprzedawanych akumulatorów a swoje naklejki lepi na losowych ogniwach które akurat mu się trafią.
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1740790
nemo730 pisze:Pojemność aku spada wraz z użytkowaniem.

Tylko że te akumulatory kupiłem zaledwie tydzień temu.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1740800
A czego się spodziewałeś kupując akusy AWT? Chcesz mieć porządne akumulatory to kup LG, Samsung czy Sony.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.