EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Wuntek
#391907
Mam pytanie do fachowców bo czytam, czytam i różnie ludzie piszą. Sprawa jest taka co tu zrobić żeby mieć naładowane aku 18650, będąc 2 tygodnie z dala od gniazdka elektrycznego. Od razu mówię że samochodu też nie będzie a dodatkowy plecak z bateriami to też nie jest rozwiązanie:D
Wpadłem na pomysł wykorzystania np. czegoś takiego: http://www.dealextreme.com/p/4200mah-po ... gets-40210
Pytanie tylko czy takie "coś" da radę naładować powiedzmy Panasonica NCR18650A? Testował ktoś podobne rozwiązanie?
Awatar użytkownika
By Wuntek
#391910
_Monter_ pisze:Według parametrów naładuje.


DX i ich parametry... Rozbawiłeś mnie:D
A co do pytania to może mało precyzyjnie to napisałem. Chodzi mi bardziej o to czy w ogóle takie rozwiązanie ma rację bytu a nie czy konkretnie ten sprzęt będzie OK.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#391914
Cieszę się, że poprawiłem Ci humor.
Ma rację bytu. Solary montowałem na łajbach do ładowania większych bateryjek niż 18650.
Awatar użytkownika
By fredek
#391996
4-5 dni w naszym klimacie i może 1 szt. naładujesz... dokup parę akusków i nie udziwniaj ;)
Awatar użytkownika
By Lutor
#392009
Awatar użytkownika
By Slawrumia
#392034
mam podbnego solara sam siebie nie moze naladowac , wiec nie ma szans zeby cos naladowal słońcem
Awatar użytkownika
By dsh
#392093
To są najgorsze fotoogniwa. IMHO parametry parametrami (jeśli nie są ściemnione to i tak zakładają idealne warunki a powierzchnia tego panelu jest śmieszna) ale to byś chyba musiał tydzień ładować przy naszym zachmurzeniu.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.