EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#929094
GUS Aiolos, czyli atomizer produkcji greckiej. Konfiguracje odbywają się na bazie sznura Silica, oraz waty Sera, bądź gąbki, czyli jak w powszechnie znanym atomizerze GP Spheroid.



Materiał : Stal nierdzewna

Średnica : 16mm

Pojemność: 2,2 – 3,2 ml

W pełni rozbieralny






Obrazek


By abbs
#975757
To i mam. Cóż mogę powiedzieć.
Na pewno lekko odbiega wykonaniem od spheroida.
Zewnętrznie jest wszystko ok. Wewnątrz widzę na bazie konkretne rysy. W niczym to nie przeszkadza ale są :-P.
Zestaw dość obogi dwa foreczki strunowe w jednym parownik w drugim części czyli dwa zapasowe oringi dwie nakrętki jeden klucz do nakrętek niestety nie są radełkowane wiec palcami nie damy rady. Od spheroida różni go też airhole od strony bazy. W produkcie gp mamy dziubek jak w a7 w gus dziurkę ;-). Przewód powietrzny nie jest też taki obly na końcu jak w gp tylko ostro scięty. Wpływu na działanie nie ma to żadnego.
Zewnętrznie bardzo elegancko wygląda wersja mate nie ma się do czego przyczepić. Setupu nie opanował ani w aiolosie ani w spheroidzie wiec się nie wypowiadam :-P.
Szukałem fajnie wykonanej i tańszej wersji spheroida. Uważam że znalazłem. Za gusa zapłaciłem z wysyłką ups 300zl za spheroida 480.
Jestem zadowolony. Aiolos dostępny na stronie gus w wersji mat i poler po 8 szt ;-)
EDIT jest jeszcze jedna różnica gp którym się bawiłem miał górny cap na klucz torex Aiolos ma na imbus. Nie ma go niestety w zestawie :-(

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By horang
#1012942
Pogłoski o jego genialnym działaniu zostały zweryfikowane... Tak, działa genialnie *CZAJNICZEK*
W mojej sztuce górny cap ma takie "gusowskie cosie" i można go odkręcić łapkami.

Obrazek
Zestawik ze zdjęcia kosztował mnie tyle co sam Spheroid. I nie musiałem polować *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1012984
Bardzo elegancko i "rasowo" wyglądający zestaw. Jeżeli bucha jeszcze tak, jak Spheroid (a czemu miałby gorzej ;-) ? ) to naprawdę ciekawa alternatywa. I pisze to zagorzały fan Świrka :-)


Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Byłoby jeszcze bardziej luks, gdyby GUS przewidział system montowania grzały analogiczny do upgradu do wersji 3 Spheroida ;-)
By budzikson
#1013354
Moge tylko potwierdzic słowa przedmówców :D
Kiedys miałem Spherioda V2, ale moim zdaniem w AIOLOSIE lepiej rozwiązane jest airhole oraz same wglebienia. Napewno lepiej wykonany niż V2, i za dwa razy mniejsze pieniądze.
Te "gusowskie cosie" jest super :P

Obrazek
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.