EPF
Awatar użytkownika
By donjohn
#170132
Witam
Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem AFSv2 :D
Pierwsze wrażenia jak możecie się domyślić bardzo pozytywne ale od początku. Całość zrobiona jest z aluminium oprócz złącza baterii który wykonany jest z mosiądzu. AFS jest zrobiony pod 901 i musiałem użyć adapterka 801>>901 , ale pod koniec tygodnia dojdzie modzik pod 901 i powinien lepiej się komponować choć i tak już źle nie jest. AFS składa się z
-złącza mosiężnego
-pierścienia kontrolującego przepływ powietrza( możemy całkowice zablokować przepływ albo stopniując ale jeszcze to testuje)
-zbiornika , który pomieści 6 ml liquidu
-dużej nasadki , którą montujemy do zbiornika
-małej nasadki , na której montujemy dołączony do zestawu ustnik zrobiony z aluminium
-poza tym posiada 2 małe uszczelki potrzebne do atomizera
-2 duże uszczelki jedna pod zbiornikem i druga połączona od razu z dużą nasadką nad zbiornikiem

Wykonane jest bardzo porządnie. Wszystko jest pięnie spasowane i chodzi gładko.Na pewno po jakimś czasie do wymiany pójdą uszczelki , może i nasadki , ale już są dostępne części zapasowe w USA więc pewnie niedługo pojawią si
się w Cloud9vaping.
Pali się a raczej inhaluje znakomicie *SMOKEKING*...Jest to coś w stylu drippingu. Cały czas siateczka atomizera jest nąsączana liquidem i każdy buch jest wyrazisty, pełny..itd..koniec z przycinaniem filtusa , gąbeczek i innych rzeczy..koniec z ciągłą zmianą katridży...z AFSv2 już mi to nie grozi. Jedyne co musze zrobić to napełnić zbiornik i mam 2 dni palenia( tak powinno wyjść ale wyjdzie w praniu wszystko wydaje mi się , że będzie schodzić trochę więcej). I to tyle w tym temacie jak narazie...mam nadzieję , że będzie w Polsce więcej posiadaczy tego wynalazku , bo naprawdę warto choć cena odstrasza , ale suma sumarum i tak już wielu z Nas wydało trochę kasy na ten "tańszy" nałóg
pozdrawiam i trochę zdjęć dorzucę :

[img]
http://img375.imageshack.us/img375/4338/47204713.jpg[/img]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By keyholder
#170504
Nie bede ukrywal ze Ci zazdroszcze :D
Awatar użytkownika
By B_E_R_E_K
#172432
fajne ale potężne :/ w domu zda egzamin ale wychodząc na miasto juz niezbyt z takimi gabarytami i wagą
Awatar użytkownika
By donjohn
#172473
B_E_R_E_K pisze:fajne ale potężne :/ w domu zda egzamin ale wychodząc na miasto juz niezbyt z takimi gabarytami i wagą


Bez przesady tylko 78mm bez moda :lol: ale idzie się przyzwyczaić
Awatar użytkownika
By keyholder
#172487
A jak z bateria od eGo? Daje rade dopasowac? :D
Awatar użytkownika
By donjohn
#172492
keyholder pisze:A jak z bateria od eGo? Daje rade dopasowac? :D


Wiesz nie próbowałem bo nie mam przejściówki 510-901 ale na bank się da :D
Awatar użytkownika
By keyholder
#172493
To ile Cie to z wysyłka wyszło wszystko razem? :D
Awatar użytkownika
By donjohn
#172501
keyholder pisze:To ile Cie to z wysyłka wyszło wszystko razem? :D


82.30 GBP czyli na plny jakieś 440-450
Awatar użytkownika
By Abaddon84
#193407
Czy teraz po kilkunastu dniach a w zasadzie miesiącu ponad możesz powiedzieć o takim paleniu > ? < jak smakuje itd dalej tak wszystko fajnie ?
Awatar użytkownika
By donjohn
#194182
Abaddon84 pisze:Czy teraz po kilkunastu dniach a w zasadzie miesiącu ponad możesz powiedzieć o takim paleniu > ? < jak smakuje itd dalej tak wszystko fajnie ?


Tak minęlo już trochę czasu odkąd używam AFS i powiem szczerze nie dlatego , że go mam , ale jest naprawdę świetnym urządzeniem. Smak oddaje bardzo dobrze i jest powtarzalność tego smaku- tak samo smakuje na początku i na końcu palenia. Jedyne co muszę wymienić to uszczelki . bo są małe przecieki . Poza tym żadnych problemów- oprócz jednego dużo liquidu schodzi dziennie przy paleniu na nim ok 4-5 ml i czasdem można przepalić atomek jak nie kontrolujemy ile buchów bierzemy pod rząd ponieważ AFS się nie grzeje i czasem się zapominam :) .Jedyne co Imeo mógłby zrobić to upgrade jakiś do tego AFS np : dodatkowy zbiornik na przecieki jak to jest w nowym AVS .
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.