EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
By vieslav
#756514
Za poradą uzyskaną tu na forum zakupiłem Ego C Twist w sklepie Feel-free. Przy ładowaniu poprzednika, czyli CE4/5 nie miałem takiego problemu. Otóż po podłączeniu ładowarki z baterią do usb świeci się zielone światło, przycisk na baterii mruga, ładowarka świeci na czerwono, rozpoczyna ładowanie. Występuje natomiast miganie diody na ładowarce, cyklicznie co 3 sekundy miga na zielono. Baterii nie udało mi się jeszcze naładować do końca (CE4/5 ładował się około 9 godzin - ładowarka 420mAh). Natomiast po około 4 godzinach ładowania gaśnie przycisk na baterii, ładowarka nadal świeci na czerwono, a co 3 sekundy mruga na zielono. O co tu chodzi?
Awatar użytkownika
By venom_666
#756533
odpisywałem juz na podobny problem...
Ładowarka mruga na zielono co 3 sekundy przy około 75-80% stanu naładowania bateri (przynajmniej u mnie).
W ty samym czasie przestaje też mrugać dioda baterii.
Po jakims czasie zapala sie na zielono i batka na full naładowana (ten "jakis czas" to u mnie około 40 minut..)
By kedarxzipx
#756540
Tak jak kolega Venom_666 pisze . Normalne zjawisko . Aczkolwiek u mnie to mryga do 80 % baterii potem po prostu pali się czerwone ,a przycisk na baterii gaśnie . Objawy naładowania standard : Zielone światło na ładowarce . Ładuj i pal śmiało !
By kedarxzipx
#756554
Nie ma to żadnego znaczenia . Sekwencja świecenia diód zależy od producenta. Jedni idą standardowym szlakiem , a inni coby być nieco oryginalni wprowadzają drobne modyfikacje(mryganie , melodyjki i fanfary ) . Dopóki po podłączniu nie naładowanej baterii na ładowarce zapala się czerwone , a po załadowaniu zielone to wszystko jest w jak najlepszym porządku ;) .
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.