EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By esnaider
#159365
Czy ktoś już próbował ładować baterie np. 18650, czy inne, w zwykłych ładowarkach do "paluszków"?
Wiem że 18650 są większe nią baterie AA, ale wielkość to nie problem, problemem jest to, czy da się w takich ładowarkach ładować baterie 3.7 V i czy nie zniszczy się ich przy okazji ładowania?
Awatar użytkownika
By mecel
#159368
esnaider pisze:Czy ktoś już próbował ładować baterie np. 18650, czy inne, w zwykłych ładowarkach do "paluszków"?
Wiem że 18650 są większe nią baterie AA, ale wielkość to nie problem, problemem jest to, czy da się w takich ładowarkach ładować baterie 3.7 V i czy nie zniszczy się ich przy okazji ładowania?

Nie da się. Nie to napięcie, nie ten sposób ładowania.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#159371
esnaider pisze:Czy ktoś już próbował ładować baterie np. 18650, czy inne, w zwykłych ładowarkach do "paluszków"?
Wiem że 18650 są większe nią baterie AA, ale wielkość to nie problem, problemem jest to, czy da się w takich ładowarkach ładować baterie 3.7 V i czy nie zniszczy się ich przy okazji ładowania?

Nie chce mi się za dużo tłumaczyć, ale nawet nie próbuj tego robić. Dla Twojego bezpieczeństwa. Ładowarki są przeznaczone do ładowania tylko i wyłącznie ogniw, do jakich zostały wyprodukowane.
Awatar użytkownika
By esnaider
#159385
Trudno, na wyjazd trzeba będzie zabrać dwie ładowarki zamiast jednej.
Całe szczęście ze mam 3 baterie 18650, z tydzień pojadę na nich, a potem doba ładowania i znowu tydzień jarania :).
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.