EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By daras25
#354002
Od dłuższego czasu przyglądam się box-om i muszę przyznać że znalazłem kilka które wyglądają jak małe arcydzieła , ale ... . Właśnie to małe " ale " decydowało że wstrzymywałem się z zakupem. A konkretnie chodzi o wymiary i kształt zwłaszcza kiedy podłączymy ciężki sprzęt .
( zdjęcia traktujcie poglądowo )
Obrazek
Jak dla mnie mało mobilne i Tylko w miarę praktyczne w warunkach domowych .
Hmmm... A gdyby zrobić to troszeczkę inaczej ? Taki odrobinę bardziej kompaktowy i bardziej mobilny box ?




Prowizorycznie włożyłem Array tank bo nie mam nic dłuższego ale zrobiony jest pod SE-2 od Senia na który aktualnie czekam , dlatego też wnętrzności są jeszcze w częściach i czekają na przymiarkę . Dla zobrazowania , chociaż nie najszczuplejszy to jednak najniższy


Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy miłośnik box-ów i nie tylko nie powinien mieć problemu z zapakowaniem tego nawet do kieszeni z podłączonym dużym kalibrem . Jeżeli ktoś planuje zrobienie własnego box-a może pomyśleć o takim rozwiązaniu . Średnica otworu to 21mm ale można dorobić sobie jakieś zaślepki z innymi średnicami otworów i używać różnych innych długich kartków i klirów .
Ostatnio zmieniony 31 paź 2011, 21:01 przez daras25, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By dsh
#354020
Co to za boxy? W życiu takich nie widziałem, chyba, że coś przegapiłem...
Awatar użytkownika
By daras25
#354024
dsh pisze:Co to za boxy? W życiu takich nie widziałem, chyba, że coś przegapiłem...

pewnie dlatego że to jest " made in garaż" wczoraj skończyłem :D , ten właściwy nie do końca bo czekam na SE-2
By Gepetto
#354047
:shock: :shock: :shock: . nigdy nie widziałem czegos takiego , maskrycznie dokładne wykończenie , masakra, :shock: nic tylko pogratulować :wink:
Ja ze swoim gepetto się już zwijam :roll:
Awatar użytkownika
By daras25
#354050
Dzięki za uznanie Tampon666 , jak pewnie zauważyłeś Gepetto i mój box ma tego samego ojca - Grip mod
By Gepetto
#354053
daras25 pisze:Dzięki za uznanie Tampon666 , jak pewnie zauważyłeś Gepetto i mój box ma tego samego ojca - Grip mod

Uznanie Ci się należy , bo ten box jest lepiej wykończony niż nie jeden firmowy robiony na CNC i innym konkretnym sprzęcie ,
No nie powiem na Gripie się wzorowałem ale poza kształtem mój gepetto nie ma więcej z nim nic wspólnego ,
Twój jest robiony z jednego kawałka czy klejony jak grip ?
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#354056
Piękne Boxy hyle czoło i Pozdrawiam :) Zjawiskowe
Awatar użytkownika
By daras25
#354059
Tampon666 pisze:
daras25 pisze:Dzięki za uznanie Tampon666 , jak pewnie zauważyłeś Gepetto i mój box ma tego samego ojca - Grip mod

Uznanie Ci się należy , bo ten box jest lepiej wykończony niż nie jeden firmowy robiony na CNC i innym konkretnym sprzęcie ,
No nie powiem na Gripie się wzorowałem ale poza kształtem mój gepetto nie ma więcej z nim nic wspólnego ,
Twój jest robiony z jednego kawałka czy klejony jak grip ?

to jest jeden kawałek drewna , panel jest metalowy na magnesach a z tyłu drewno i środek wyfrezowany
Awatar użytkownika
By dsh
#354060
Wyglądają jak z fabryki, dlatego pomyślałem, że to może coś dostępnego w sklepach.

Super robota, chyba najładniejsze boxy jakie są.

Możesz zdradzić jaką techniką coś takiego się robi?
Awatar użytkownika
By daras25
#354064
dsh pisze:Wyglądają jak z fabryki, dlatego pomyślałem, że to może coś dostępnego w sklepach.

Super robota, chyba najładniejsze boxy jakie są.

Możesz zdradzić jaką techniką coś takiego się robi?

pewnie się uśmiejesz ale to była piłka do drewna , pilnik , wiertarka i trochę wypasiony dremel :D
Awatar użytkownika
By mkosmida
#354065
full profeska...

wersja dla snobow... zlocenie tego metalu :).. sprzedasz w ciemno na ECFie.. tam ich nie brakuje :D
Awatar użytkownika
By daras25
#354067
mkosmida pisze:full profeska...

wersja dla snobow... zlocenie tego metalu :).. sprzedasz w ciemno na ECFie.. tam ich nie brakuje :D

mkosmida nie widzisz że ten panel jest z litego złota ? Na reversie jest wybita próba :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By vincent
#354185
Ładne wykonanie - powiedz czy te boxy mają regulację napięcia?
Awatar użytkownika
By Tomba
#354201
Kurza morda. Jestem w szoku.
Świetna robota.
Chyba zacznę kolekcjonować kolejne :)
Awatar użytkownika
By daras25
#354202
vincent pisze:Ładne wykonanie - powiedz czy te boxy mają regulację napięcia?


Nie mają regulacji bo z moją wiedzą w tym temacie to ledwo ogarniam podłączenie dwóch kabelków do włącznika :)
Awatar użytkownika
By Tomba
#354206
daras25 pisze:Nie mają regulacji bo z moją wiedzą w tym temacie to ledwo ogarniam podłączenie dwóch kabelków do włącznika :)

To rób spółkę z Tajwojem, Puchem i do dzieła. Razem zrobicie coś pięknego :)
Oni już nawet myślą o jakimś sklepie.

PS. Tamponiku - o Tobie tez pamiętam i nie zdradzam :)

Chłopaki - róbcie biznesa !!!
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#354216
:shock: Faktycznie - dzieła sztuki! Jeśli będzie wersja z regulacją napięcia - zapisuję się do kolejki na tego pierwszego z lewej.
Awatar użytkownika
By daras25
#354239
Bardzo mnie to cieszy że komuś się podobają i mam nadzieję że nie wpadnę w samozachwyt :wink:
Ale bardziej chodziło mi abyście się wypowiedzieli na temat tego rozwiązania , nie jestem pewien czy to jest jakaś innowacja bo nigdzie jeszcze nie widziałem takiej konstrukcji w drewnianych box-ach .
Jeżeli chodzi o elektronikę to przy tych wymiarach jest odrobina miejsca ok. 25mm wys. x 15mm szer. i 21mm gł.
Zasilanie z batki AW IMR 18490 czyli tylko 3,7 V -1100 mAh czyli te same co w PV , konfiguracja dosyć sztywna ale robiłem to pod swoje wymagania i z myślą o SE-2 .
Awatar użytkownika
By yancia
#354245
daras25 moje wyrazy uznania - jesteś bardzo zdolny :beer:
By Gepetto
#354295
daras25 pisze:Ale bardziej chodziło mi abyście się wypowiedzieli na temat tego rozwiązania , nie jestem pewien czy to jest jakaś innowacja bo nigdzie jeszcze nie widziałem takiej konstrukcji w drewnianych box-ach .


Jeśli chodzi o to że liquinator (lub inny sprzet) jest chowany w środku to nie jesteś pierwszy, ja właśnie kończe jedną taką wersje dla kolegi z forum , widziałem u innego usera też woodboxa w którym chowały się atomki typu Big eGo :wink:
Awatar użytkownika
By Lutor
#354316
dla fanów boxów w tesco widziałem fajne Duracell rechargeable batery pps2 podobne do tych z linku ale chyba starszy model, cena 1,9 euro rewelacja cenowa :)
http://www.duracelldirect.co.uk/pno/pps2.html
mogły by być użyte w boxie i byznacząco odchudziły je.
Awatar użytkownika
By boogeyman
#354319
Lutor, nie wiem czy się nadadzą. Np. nikt nie korzysta z baterii do telefonów które są malutkie i mają sporą pojemność lecz małą wydajność prądową i bardzo szybko by padały. Z tym może być podobnie, ale ktoś obeznany musi się wypowiedzieć, najlepiej w osobnym wątku aby tu syfu nie robić.
Awatar użytkownika
By utak3r
#354326
Wykończenie przepiękne :)
Co do idei - przymierz kilka różnych atomków, aby dobrać głębokość "schowka". Zwróć uwagę np. na maluchy typu 510. Myślę, że wpuszczenie powinno być głębokości mniej więcej jak w Sticku.
Awatar użytkownika
By daras25
#354353
utak3r pisze:Wykończenie przepiękne :)
Co do idei - przymierz kilka różnych atomków, aby dobrać głębokość "schowka". Zwróć uwagę np. na maluchy typu 510. Myślę, że wpuszczenie powinno być głębokości mniej więcej jak w Sticku.


Dzięki utak3r , poddałeś mi dobry pomysł - regulowana wysokość gniazda ( gwintu ) na atomki , hmmm... całkiem niezłe :!:
Awatar użytkownika
By Killmister13
#354582
a ja muszę tu wepchać OT... na trzeciej fotce, pomiędzy boxami jest taki ładny ładny "miecz jedi", poproszę coś więcej o nim i jak się to uruchamia? :D
Awatar użytkownika
By daras25
#354591
Killmister13 pisze:a ja muszę tu wepchać OT... na trzeciej fotce, pomiędzy boxami jest taki ładny ładny "miecz jedi", poproszę coś więcej o nim i jak się to uruchamia? :D


To jest alfa ultra max , resztę informacji znajdziesz na stronie Innovapor i youtube
Awatar użytkownika
By zum666
#355632
Witam, dla mnie ważna jest jakość wykonania, a tu w końcu trafiam na coś przyzwoitego, co wpadło mi w oko.
Mam pytania:
- czy taki box (samo pudło) można u Ciebie zamówić?
- czy możesz przedstawić fotki z wnętrza i ewentualnie podać wymiary?
- czy masz możliwość wykonania podobnej obudowy na indywidualne zamówienie?
- jakie materiały zastosowałeś do jej wykonania?

Dlaczego pytam:
szukam box'owej obudowy od dawna i nie trafiłem na nic przyzwoitego. Właśnie jestem w trakcie budowy bardzo prostego i taniego układu elektronicznego z pełną regulacją napięć. (regulacja analogowa - dwa potencjometry + przełącznik zakresów, na dwa akku). Dostosowanie wymiarów i kształtu elektroniki nie stanowi dla mnie problemu, obudowa jednak tak.
Awatar użytkownika
By daras25
#355741
zum666 pisze:Witam, dla mnie ważna jest jakość wykonania, a tu w końcu trafiam na coś przyzwoitego, co wpadło mi w oko.
Mam pytania:
- czy taki box (samo pudło) można u Ciebie zamówić?
- czy możesz przedstawić fotki z wnętrza i ewentualnie podać wymiary?
- czy masz możliwość wykonania podobnej obudowy na indywidualne zamówienie?
- jakie materiały zastosowałeś do jej wykonania?

Dlaczego pytam:
szukam box'owej obudowy od dawna i nie trafiłem na nic przyzwoitego. Właśnie jestem w trakcie budowy bardzo prostego i taniego układu elektronicznego z pełną regulacją napięć. (regulacja analogowa - dwa potencjometry + przełącznik zakresów, na dwa akku). Dostosowanie wymiarów i kształtu elektroniki nie stanowi dla mnie problemu, obudowa jednak tak.


Czy chodzi Ci o boxa pod SE-2 czy tego z feederem ?
Na razie robiłem z czarnego włoskiego orzecha , panele z KO polerowane lub brushed i mosiądz , co do zdjęć to postaram się coś wkleić jutro lub pojutrze bo dzisiaj dopiero skończyłem tego pod SE-2 a wymiary to 90 x 56 x 27 mm przy batce AW IMR 18490 , regulowana wysokość gniazda ( gwintu ) pod atomki i można stosować liquinatory 3ml ,5ml ( z przetoczonymi kapslami do 20mm średnicy ) array tank , SE-2 i pewnie coś jeszcze . O wykonaniu na zamówienie napisze coś następnym razem .
Awatar użytkownika
By zum666
#355970
Mam SE-2 i nie ma dla mnie znaczenia czy będzie ukryty w box'ie, czy też na zewnątrz. Ważniejszą sprawą jest możliwość umieszczenia w środku 18650 x 2 szt. + elektronika. Wymiary które podajesz powinny być ok, tylko jak to ma się do wymiarów wewnętrznych? Czy ew. przy tym chowanym wejdą dwie 18350 i kawałek elektroniki? Swoją drogą ciekawy pomysł z tym orzechem :)
Awatar użytkownika
By daras25
#355998
zum666 pisze:Mam SE-2 i nie ma dla mnie znaczenia czy będzie ukryty w box'ie, czy też na zewnątrz. Ważniejszą sprawą jest możliwość umieszczenia w środku 18650 x 2 szt. + elektronika. Wymiary które podajesz powinny być ok, tylko jak to ma się do wymiarów wewnętrznych? Czy ew. przy tym chowanym wejdą dwie 18350 i kawałek elektroniki? Swoją drogą ciekawy pomysł z tym orzechem :)


Obrazek
Jeżeli w środku miałyby być tylko batki AW IMR 18350 i elektronika to trochę miejsca by się znalazło , a może nawet 2x AW IMR 18490 . Ale jeżeli chciałbyś mieć schowany SE-2 to nie ma szans na te same rozmiary
Obrazek
Obrazek
Jak już pisałem wcześniej te dwa boxy są zrobione pod jeden rodzaj baterii , ponieważ nie zależało mi na wyższych napięciach . Ale jeżeli byłby to mój pierwszy mod zrobiłbym to inaczej .
Awatar użytkownika
By zum666
#356003
Fotka wszystko wyjaśnia :(
Szkoda. Troszkę za mało miejsca na moje udziwnienia :(
Tak, czy inaczej pomysł bardzo fajny!
Awatar użytkownika
By vincent
#356004
zum666 pisze:Mam SE-2 i nie ma dla mnie znaczenia czy będzie ukryty w box'ie, czy też na zewnątrz. Ważniejszą sprawą jest możliwość umieszczenia w środku 18650 x 2 szt. + elektronika. Wymiary które podajesz powinny być ok, tylko jak to ma się do wymiarów wewnętrznych? Czy ew. przy tym chowanym wejdą dwie 18350 i kawałek elektroniki? Swoją drogą ciekawy pomysł z tym orzechem :)

Z tą elektroniką to możesz mieć problem zakładając, że nie ma to być "monstrum" - więc tylko wersja z rezystorem co jest według mnie kompletnie bes sensu (rezystor).
Ja jednak bym wolał 2x18350 w boxie z elektroniką i drugi, nawet trzeci komplet w plecaku.
I tak ładowarkę musisz zabrać ... albo drugi komplet 18650 - rozmiarowo podobnie.
Do codziennego palenia mnie wystarczy 2x18350 / 1200 mAh (świeżo naładowanych - spalam ok. 4ml liquidu na dzień).

Fajne te kombinacje z chowaniem palnika ... tylko czy to jest takie efektywne? Po co to? Dla estetyki? Może lepiej postawić na funkcjonalność i estetykę i pożenić to jakoś ...
Nie wiem ... może coś ze mną nie tak, ale jak widzę boxa z baterią 3,7V i chowanym liquinatorem to kompletnie tego nie rozumiem. Nie lepiej podpiąć do tego zwykłą batkę KGO?
Przecież jak ktoś robi liquinatora to z reguły nie jest niedzielnym palaczem i na tym 3,7V (o ile będzie to miał cały czas) nie uzyska tego czego by oczekiwał.

Ale mi się oberwie ja pierdziuuuu ... :o .
Ostatnio zmieniony 02 lis 2011, 20:16 przez vincent, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
By daras25
#356005
utak3r pisze:Wykończenie przepiękne :)
Co do idei - przymierz kilka różnych atomków, aby dobrać głębokość "schowka". Zwróć uwagę np. na maluchy typu 510. Myślę, że wpuszczenie powinno być głębokości mniej więcej jak w Sticku.



Dzięki za inspiracje utak3r :)

-- [scalono] 02 lis 2011, 21:13 --

vincent pisze:
zum666 pisze:Mam SE-2 i nie ma dla mnie znaczenia czy będzie ukryty w box'ie, czy też na zewnątrz. Ważniejszą sprawą jest możliwość umieszczenia w środku 18650 x 2 szt. + elektronika. Wymiary które podajesz powinny być ok, tylko jak to ma się do wymiarów wewnętrznych? Czy ew. przy tym chowanym wejdą dwie 18350 i kawałek elektroniki? Swoją drogą ciekawy pomysł z tym orzechem :)

Z tą elektroniką to możesz mieć problem zakładając, że nie ma to być "monstrum" - więc tylko wersja z rezystorem co jest według mnie kompletnie bes sensu (rezystor).
Ja jednak bym wolał 2x18350 w boxie z elektroniką i drugi, nawet trzeci komplet w plecaku.
I tak ładowarkę musisz zabrać ... albo drugi komplet 18650 - rozmiarowo podobnie.
Do codziennego palenia mnie wystarczy 2x18350 / 1200 mAh (świeżo naładowanych - spalam ok. 4ml liquidu na dzień).

Fajne te kombinacje z chowaniem palnika ... tylko czy to jest takie efektywne? Po co to? Dla estetyki? Może lepiej postawić na funkcjonalność i estetykę i pożenić to jakoś ... Przecież jak ktoś robi liquinatora to z reguły nie jest niedzielnym palaczem.

Ale mi się oberwie ja pierdziuuuu ... :o .



Vincent przeczytaj początek tego tematu to się wszystkiego dowiesz :wink: co i dlaczego
Awatar użytkownika
By vincent
#356010
daras25 pisze: Vincent przeczytaj początek tego tematu to się wszystkiego dowiesz :wink: co i dlaczego

Przecież zapytałem w którymś z pierwszych postów w tymże wątku czy to ma elektronikę ... nie ma jak się okazało ... więc po co ta misterna praca? Piękne, ale po co? No nie ... coś ze mną chyba nie teges - dobra - fajne to i chowajcie se w środku co tylko chcecie.
To tak jakby ktoś zrobił fantastyczną rękojeść do noża - tylko nie zahartował wcześniej klingi (chyba że ten nóż wyłącznie idzie do galboty) ...
Ostatnio zmieniony 02 lis 2011, 20:21 przez vincent, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By zum666
#356011
vincent pisze:wersja z rezystorem co jest według mnie kompletnie bes sensu (rezystor).

Pisałem o elektronice na 555 z pełną regulacją zakresu napięć, praktycznie od 3.7 do 6 V. Nie o jakimś smutnym rezystorze. Takie rozwiązania to nie dla mnie, bo faktycznie nie mam zamiaru nosić w plecaku kolejnych 10-ciu 18650.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#356012
zum666 pisze:Nie o jakimś smutnym rezystorze.

Powala mnie taka ignorancja :lol: Masa ludzi pali GLV i są zadowoleni. Zrobiłem boxa z Kiss, jest fajny, ale i tak dalej jaram na tym smutnym rezystorze :mrgreen:

Boxy rewelacyjne (wygląd), troszkę wymiary duże no i koncepcja 3.7V też mnie nie przekonała :wink:
Awatar użytkownika
By vincent
#356013
zum666 pisze:
vincent pisze:wersja z rezystorem co jest według mnie kompletnie bes sensu (rezystor).

Pisałem o elektronice na 555 z pełną regulacją zakresu napięć, praktycznie od 3.7 do 6 V. Nie o jakimś smutnym rezystorze. Takie rozwiązania to nie dla mnie, bo faktycznie nie mam zamiaru nosić w plecaku kolejnych 10-ciu 18650.

Tak, ale 2x 18650 to to samo co 4x18350 (z tego dwie w plecaku) a o ile lepiej to wygląda :wink: . Jak elektronika to i wyświetlacz, regulacja (sam 555 jest niewielki), bo bez tego to po co elektronika? Gabaryty rosną jak na dzisiejsze czas do rozmiarów niezłej graby :D .
By Gepetto
#356014
szperaczz pisze:
zum666 pisze:Nie o jakimś smutnym rezystorze.

Powala mnie taka ignorancja :lol: Masa ludzi pali GLV i są zadowoleni. Zrobiłem boxa z Kiss, jest fajny, ale i tak dalej jaram na tym smutnym rezystorze :mrgreen:

Boxy rewelacyjne (wygląd), troszkę wymiary duże no i koncepcja 3.7V też mnie nie przekonała :wink:


Zgadzam się z przedmówcą (niestety) :P

Co do wykonania klapki , to teraz dopiero widze ze nie jest tak fajnie , oj brakuje tego ranta na skosie i w górnej części :wink:
Awatar użytkownika
By vincent
#356015
Tampon666 pisze:
szperaczz pisze:
zum666 pisze:Nie o jakimś smutnym rezystorze.

Powala mnie taka ignorancja :lol: Masa ludzi pali GLV i są zadowoleni. Zrobiłem boxa z Kiss, jest fajny, ale i tak dalej jaram na tym smutnym rezystorze :mrgreen:

Boxy rewelacyjne (wygląd), troszkę wymiary duże no i koncepcja 3.7V też mnie nie przekonała :wink:


Zgadzam się z przedmówcą (niestety) :P

Co do wykonania klapki , to teraz dopiero widze ze nie jest tak fajnie , oj brakuje tego ranta na skosie i w górnej części :wink:

A ja się nie zgadzam i uważam że rezystor to kompletny bezsens (choćbyście nie wiem ile ikonek mieli w podpisach :lol: - łobuzy).
Awatar użytkownika
By szperaczz
#356016
Twoje prawo :P
Tylko wymiary rezystora są dużo mniejsze niż każdej dostępnej elektroniki VV :mrgreen:
Zaraz będzie że generuje straty, pewnie tak, ale jeśli 2xICR123 wystarczą mi prawie na cały dzień, to mam to w doopie :mrgreen:
By Gepetto
#356017
vincent
Dla mnie plastikowe boxy są bezsensem :P ale ich jakoś nie neguje :wink: więc pomyśl co piszesz czasami
Awatar użytkownika
By daras25
#356022
vincent pisze:
daras25 pisze: Vincent przeczytaj początek tego tematu to się wszystkiego dowiesz :wink: co i dlaczego

Przecież zapytałem w którymś z pierwszych postów w tymże wątku czy to ma elektronikę ... nie ma jak się okazało ... więc po co ta misterna praca? Piękne, ale po co? No nie ... coś ze mną chyba nie teges - dobra - fajne to i chowajcie se w środku co tylko chcecie.
To tak jakby ktoś zrobił fantastyczną rękojeść do noża - tylko nie zahartował wcześniej klingi (chyba że ten nóż wyłącznie idzie do galboty) ...


To jest trochę snobistyczny punkt widzenia , większość ludzi kupuje samochód jako środek transportu i wcale to nie musi być Bugatti Veyron .
A zrobiłem je też dlatego żeby się sprawdzić czy dam rade , ot takie moje małe zboczenie :)
Awatar użytkownika
By vincent
#356025
Tampon666 pisze:vincent
Dla mnie plastikowe boxy są bezsensem :P ale ich jakoś nie neguje :wink: więc pomyśl co piszesz czasami

Ja nie neguję drewnianych boxów ... czy coś takiego napisałem?. Sam obrabiam drewno, ale wyłącznie dla własnych zainteresowań.
I nie pisz prosze że nie myślę, bo to nie na miejscu i sam się zastanów (ja Cię nie obrażam).
Na tym forum jakoś jest jakaś taka tendencja czy cóś? Przecież taki dopisek kompletnie nie jest w temacie - czyż nie?
Ktoś robi piękne drewniane okute rzeczy po to żeby ich funkcjonalność była jak batek KGO?
Jak już szaleć z boxem to chyba warto pokombinować coż takiego można tam wsadzić do środka.
daras25 pisze: ot takie moje małe zboczenie

no chyba że tak :D
szperaczz pisze: Tylko wymiary rezystora są dużo mniejsze niż każdej dostępnej elektroniki VV

Tak, ale ile wokół niego powietrza ...
Ostatnio zmieniony 02 lis 2011, 20:55 przez vincent, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#356031
vincent pisze:
szperaczz pisze: Tylko wymiary rezystora są dużo mniejsze niż każdej dostępnej elektroniki VV

Tak, ale ile wokół niego powietrza ...

Wszystko zależy do jakiego Boxa wsadzisz :P
Dalej uważam że VV jest fajne tylko jak się bawimy z różnymi atomkami/kartomkami :mrgreen:
Do kartków czy to ST, czy DC dostosowujemy rezystor i jaramy. Wodotryski typu wyświetlacz są zbędne :wink:
Awatar użytkownika
By daras25
#356037
Moim zdaniem jeżeli ktoś chce mieć w małym pudełku duże batki i elektronikę to najlepiej nadają się do tego plastikowe i metalowe boxy wtedy można to pomieścić w pudełku niewiele większym od paczki fajek ale nie każdemu podchodzę takie materiały .
Przy drewnie trzeba pamiętać że należy doliczyć min. 4 do 10 mm na ścianki zależnie od miejsca . Popatrzcie na gripa z elektroniką - prawie jak kolba od dziadkowej strzelby :shock:
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.