EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By MJ_Vape
#1926005
W ostatnim artykule mogliście przeczytać, którego Draga S wybrać pod swoje preferencje. Dziś chcielibyśmy pomóc tym z was, którzy preferują opcje na wymienny akumulator. Czyli – jak wybrać swojego idealnego Draga X? Zapraszamy!

VooPoo Drag X – kolejna klasyka

Obrazek

Tak naprawdę ten Drag jest tylko niewiele większy od Draga S, a możecie wzbogacić go o akumulator 18650 do nawet 3000mAh. Tak samo wspierany jest przez zespoły grzewcze PNP, w tym te nowe z końcówką TW. Dodatkowo samodzielnie możecie dokupić wkład na grzałki TPP. Razem z końcówką X dostaniecie jeszcze większą uniwersalność wraz z urządzeniem. Maksymalna osiągalna moc na nim to 80W. Jednak jeśli duża gęstość chmury Was zniechęca to nie martwcie się. Dzięki grzałkom PNP R1 0.8Ω będziecie mogli korzystać z niego sposobem MTL na zalecanej mocy 12-18W. Zapewni to Wam z pewnością dłuższy czas korzystania po jednym naładowaniu akumulatora, jak i mniejsze zużycie płynu. Standardowo Drag X zaopatrzony jest również w wyświetlacz, oddzielną regulację przelotów powietrza jak i regulację watów. Niestety ten model już nie wspiera opcji automatycznego zaciągnięcia – także przygotujcie się na korzystanie jedynie z przycisku.

VooPoo Drag X Pro – większa moc, większe możliwości

Obrazek

Jeżeli jednak jesteście osobami, które cenią sobie aby ze swojego e-papierosa wydobyć jak najwięcej, to ten model powinien Was zainteresować. Drag X Pro wspiera zarówno akumulatory 18650 (przez użycie dołączonego do niego adaptera), jak i te 21700 oferujące aż 4000mAh! Tak jak w S Pro i tutaj nie musicie brudzić sobie rąk podczas uzupełniania wkładu płynem – wystarczy przekręcić górny ring. Ten model również wspiera kartridże na grzałki PNP, w tym i te MTL. Poza standardowymi cechami jak wyświetlacz, regulacja przelotów powietrza, osobna blokada i przyciski macie tutaj coś o czym nie każdy wie. Drag X Pro pozwala również na włączenie funkcji działania poprzez automatyczne zaciąganie. Dzięki tym wszystkim możliwościom ten model jest najbardziej uniwersalny.

VooPoo Drag H80s – poręczność i ekonomia

Obrazek

Nowe rozwiązania w tym modelu sprawiają, że obsługa go moim zdaniem jest dużo prostsza i przyjemniejsza. Tak samo jak w E60 i tutaj uzupełnianie płynem odbywa się przez odkręcenie ustnika. Jedynie musicie się przygotować na korzystanie tylko z grzałek PNP. Ale dzięki nim Drag H80s oferuje nam szeroki zakres pracy od DL do MTL (1-80W). Kolejnym plusem jest pozbycie się przez producenta dolnego wejścia na akumulatory 18650. Zastąpili to magnetyczną klapką ukrytą za skórzaną częścią obudowy – rozwiązanie dużo mniej awaryjne. Ten model również ma możliwość włączenia trybu ECO dzięki któremu wydłużymy czas korzystania z urządzenia po jednym naładowaniu. Dodatkowo dzięki dużym cyfrom na wyświetlaczu wszystko to sprawia, że Drag H80s jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Jedynym minusem jest to, że nie włączycie tutaj funkcji automatycznego zaciągania.


Mamy nadzieję, że dzięki tym wszystkim informacjom wybór stanie się dla Was dużo łatwiejszy. Pamiętajcie, że razem z akumulatorami warto zainwestować również w oddzielną ładowarkę do nich. Każdy z tych modeli jest sprzedawany bez baterii w pudełku.

https://i.ibb.co/nsNtgBP/lost-vape-u[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.