EPF
Awatar użytkownika
By STRUNA
Krasnal45 pisze:Cóż, panowie od HuSSara, chyba zapomnieli o świętej zasadzie, że kto stoi w miejscu, ten się cofa... :wink:

Oni poszli dwa kroki do przodu. Wcale z tego co wiem, nie stoją. :lol:
Awatar użytkownika
By STRUNA
Krasnal45 pisze:I chwała im za to :wink: No ale tu i na stronie zastój...

A tu dali trochę :dupa masz rację.
Jak spotkam, to przewinę przez kolano :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By razvizion
Mi udało się ostatnio "wyżebrać" tank z ultemu i cap torpedę, więc da się, ale trwało to zdecydowanie za długo, bo na samego capa czekałem od expo ;)
Awatar użytkownika
By Gwido67
razvizion pisze:Mi udało się ostatnio "wyżebrać" tank z ultemu i cap torpedę, więc da się, ale trwało to zdecydowanie za długo, bo na samego capa czekałem od expo ;)

Ale naprawdę nie musisz ani żebrać, ani czekać "ruski rok". Hussar i akcesoria towarzyszące są dostępne w wielu sklepach. Oczywiście :
- trzeba zapłacić rzetelną cenę a nie promocyjną ,
- w związku z tym, że Hussar cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie (nie, to nie jest przesada), to stany sklepowe rzadko są pełne.

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Hussar i cały zespół współtworzący to dzieło mają się lepiej niż dobrze, i bardzo dobrze. I oby tak do końca świata i jeden dzień dłużej *GOOD* *CZAJNICZEK* :lol:
Awatar użytkownika
By razvizion
Możesz mi w takim razie zdradzić tajemnicę, czemu niby miałbym załatwiać to przez sklep i jeszcze dopłacać prowizję, przesyłkę itp, skoro w Warszawie mam odbiór z "pierwszej" ręki?
Zawsze płacę tyle ile chłopaki sobie za dany element życzą, więc nie wiem co masz na myśli z ceną promocyjną. Nie znam też żadnego sklepu na naszym rynku, który posiadałby ich produkty. Znam za to przynajmniej szcześć, które są za granicą.
Awatar użytkownika
By Gwido67
razvizion pisze:Możesz mi w takim razie zdradzić tajemnicę, czemu niby miałbym załatwiać to przez sklep i jeszcze dopłacać prowizję, przesyłkę itp, skoro w Warszawie mam odbiór z "pierwszej" ręki?

no żebyś potem tak nie stękał :

razvizion pisze:Mi udało się ostatnio "wyżebrać" tank z ultemu i cap torpedę, więc da się, ale trwało to zdecydowanie za długo, bo na samego capa czekałem od expo

Trzeba się na coś w życiu zdecydować, albo bez prowizji i tanio ale czekam i żebrzę , albo drożej i nie czekam i sobie panem, sterem i żeglarzem jestem. W tym co piszę nie ma żadnej złośliwości czy uszczypliwości, to jest tzw. realita.
Proponuję koniec OT.

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By razvizion
Ale nie widzisz tu pewnej nieścisłości? Chcę coś od Eden Mods - bach zamawiam od producenta, SvoeMesto - proszę bardzo, GG - nie ma problemu. A tutaj, szukaj po sklepach i to poza granicą. Ja szanuję ich pracę, jestem zadowolony z obu parowników, ale brakuje tego kanału dystrybucji, nawet w postaci "rezerwacji".

PS, tanio? No chyba nie, bo ceny bezpośrednio u nich wyrównały ostatnio do tych sklepowych innych marek premium, a Hussarom ciągle brakuje powtarzalności, potwierdzają to posty z grup na FB, a nawet moje dwie sztuki, gdzie gwinty pracują inaczej, a capy zdejmują się z całkiem inną siłą.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By leznyz
Gwido67 pisze:
razvizion pisze:Mi udało się ostatnio "wyżebrać" tank z ultemu i cap torpedę, więc da się, ale trwało to zdecydowanie za długo, bo na samego capa czekałem od expo ;)

Ale naprawdę nie musisz ani żebrać, ani czekać "ruski rok". Hussar i akcesoria towarzyszące są dostępne w wielu sklepach. Oczywiście :
- trzeba zapłacić rzetelną cenę a nie promocyjną ,
- w związku z tym, że Hussar cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie (nie, to nie jest przesada), to stany sklepowe rzadko są pełne.

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Hussar i cały zespół współtworzący to dzieło mają się lepiej niż dobrze, i bardzo dobrze. I oby tak do końca świata i jeden dzień dłużej *GOOD* *CZAJNICZEK* :lol:

Przykro mi, ale nie znalazłem nigdzie samego "szkła" do Hussara (ani tym bardziej płaskich topcapów, które afaik nie powstały).
Może poratujesz mnie linkiem?
Awatar użytkownika
By Gwido67
Za linka to można dostać manto ;)

Płaski górny kap SS mam więc trudno mi będzie potwierdzić, że nie powstał :lol:
Ale, zarówno baniaczek PMMA, jako część oddzielna oraz płaski ss topcap istotnie na ten moment nie są do kupienia. W żadnym ze sklepów o których mówimy. Co nie oznacza, że nie będę. Cierpliwość to cnota *CZAJNICZEK*
Jeżeli możesz je kupić bezpośrednio od producenta to bądź mu wdzięczny ;)

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By habek
Siemaneczko
Wczoraj dotarł baniaczek z dripkiem od ST
Pierwsze wrażenia - jest git - ale trzeba polubić dripek gdyż własnego nie założymy.
Generalnie wszystko pasuje idealnie - brak wycieków itp.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
By Gwido67
Bardzo ładnie się to prezentuje. Gratulacje *GOOD* *CZAJNICZEK*

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By nester
Mam pytanko, czy nowy center pin MTL jest normalnie kompatybilny z początkowa wersja hussara? Mowię o wersji z nie regulowanym pinem + który jest płaski. Przegapiłem moment jak hussar vapes rozsyłał piny regulowane.
Próbuje sie skontaktować z kimś z firmy ale rzadko widać odwiedzają forum ;)

Awatar użytkownika
By Gwido67
nester pisze:Mam pytanko, czy nowy center pin MTL jest normalnie kompatybilny z początkowa wersja hussara? Mowię o wersji z nie regulowanym pinem + który jest płaski. Przegapiłem moment jak hussar vapes rozsyłał piny regulowane.

Co do kompatybilności wypowiedział się Daniel, co do kontaktu - przez FB jest doskonały, dajesz ;) *CZAJNICZEK*

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
nester pisze:Mam pytanko, czy nowy center pin MTL jest normalnie kompatybilny z początkowa wersja hussara? Mowię o wersji z nie regulowanym pinem + który jest płaski. Przegapiłem moment jak hussar vapes rozsyłał piny regulowane.

Powodzenia w kontaktowaniu się z nimi :)

Ja bardzo chciałem kupić ich parownik i kilka akcesoriów, a tym samym wesprzeć ich finansowo (jak wiadomo, nie małą kwotą).

Była lista na forum, była wiadomość na forum (przeczytana i olana ciepłym moczem), jako potencjalny klient poczułem się bardzo zlekceważony.

Oczywiście, można się dobijać na FB, czy też szukać ich innymi kanałami, jednak chyba jest coś nie tak w sytuacji, gdzie to mi ma zależeć i to ja mam się gimnastykować, a sprzedający łaskawie może się odezwać, bądź też nie.

Nie wiem, jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy, ale skutecznie się wyleczyłem z chęci posiadania Hussara.

Z pozdrowieniami i życzeniami wytrwałości,

Jasio
Awatar użytkownika
By Gwido67
Jasiek, nie gniewaj się i nie denerwuj ale przyczyną takiego stanu rzeczy jest...popularność Hussara. Za granicą bywają w sklepach, cena około 170 EUR i schodzą szybciutku. Nikt nie grymasi, nie mówi, że 400 PLN to baaardzo drogo. Są też akcesoria, obecnie wyjątkowo dostępne. Już to kiedyś tu pisałem - można kupić, na nikogo nie czekać aż się odezwie, po prostu kupić i się cieszyć rzeczą. Sytuacja o której piszesz "...można się dobijać na FB, czy też szukać ich innymi kanałami, jednak chyba jest coś nie tak w sytuacji, gdzie to mi ma zależeć i to ja mam się gimnastykować, a sprzedający łaskawie może się odezwać, bądź też nie..." jest zupełnie normalna w przypadku mocno poszukiwanych produktów. No niestety, albo Ci zależy i szukasz i walczysz i się angażujesz albo...stoisz smutny w kącie. I tak jest z grubsza ze wszystkim w życiu - dobre samo nie przychodzi, trzeba wychodzić ;)

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. FB jest tak samą dobrą (jak nie lepszą w obecnych czasach "ustawkowych" ) formą komunikacji, jak jakiekolwiek forum poświęcone epetkom. Mnóstwo modderów ma swoje grupy na FB a na jakichkolwiek forach epetkowych w ogóle nie funkcjonuje....
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
Ja doskonale rozumiem, że panowie skupiają się na działalności, która przynosi im największe profity (chociaż ja nie miałem zamiaru grymasić, tylko zrobić przelew i to nie na 400 zł, tylko odpowiednio więcej).
Rozumiem też, że zmieniły się realia i znam tego konsekwencje.

Nie mogę się natomiast zgodzić z tym, że jeżeli ktoś robi dobry jakościowo sprzęt, to może sobie pozwolić na ignorowanie / lekceważenie klientów. Jeżeli tutaj jestem zlewany, to nie stoję w kącie i nie płaczę, wyrażam swoją opinię na ten temat i idę dalej (a wraz ze mną moje pieniądze), do innego sprzedawcy, który może, przez jakiś zbieg okoliczności będzie zainteresowany sprzedaniem mi swojego produktu.

Nie mówimy w końcu o artystach, którzy tworzą jedyne i niepowtarzalne dzieła sztuki za miliony dolarów, tacy to sobie mogą pozwolić :)

Wyraziłem chęć zakupu sprzętu, nie było odzewu, napisałem PW, w której pytam, z kim i gdzie mam się kontaktować, żeby dobić interesu, również nie ma odzewu (chociaż została przeczytana), więc idę dalej, może z lekką konsternacją, bo średnio rozumiem czemu zostałem olany.

Jeżeli wchodzę z kimś w interakcję za pośrednictwem forum, to o ile nie dam komuś wyraźnego sygnału, to nie oczekuję, że napisze mi maila albo, że mi wyśle pocztówkę :)

I w sumie tyle :)
*CZAJNICZEK*
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
Jakiej muzyki słuchacie? :D

Ja sie zarazilem hardrockiem/R'n'R od kumpla :D w […]

Pomóżcie w zakupie nowego sprzętu

Cześć wszystkim :bry Od 2-3 lat użytkuje Pico +[…]