EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Grzałka to element eksploatacyjny, podlegający okresowej wymianie. Niestety ich jakość jest różna, z reguły kiepska. Może czas powoli na parownik na własne grzałki?
Awatar użytkownika
By PucH2
Pytanie retoryczne. A myśmy się znali?
Teraz to nawet niewidomy to potrafi. Wiem bo pomagałem przełamać bariery takim ludziom.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
PucH2 pisze:Teraz to nawet niewidomy to potrafi. Wiem bo pomagałem przełamać bariery takim ludziom.

Dokładnie. Mamy tu jednego niewidomego wapera..... daje radę :)
By Mama×3
Dobre;-) to od czego zacząć? W którym dziale szukać;-) ja nawet nie wiem co to jest parownik;-) chyba się domyślam ale...
Awatar użytkownika
By Timi
Mama×3 pisze: (...) natomiast rzeczywiście musimy zaopatrzyć się w dodatkowe sprzęty. Nie wiem co robię źle bo w dwa tygodnie spaliłam trzy grzałki:-(

Obowiązkowo. Kwestia poruszona przez kol. Puch2 to jedno, a wyobraź sobie awarię. Co wtedy?
To tylko masowo produkowane, chińskie wyroby, do tego mocno eksploatowane, więc ryzyko jest spore. A precyzyjniej kiedyś musi coś zawieść. Pytanie tylko kiedy?

W kwestii grzałek.
Polecam parowniki na własne grzałki. Kręcenie ich to żadna sztuka, a wygoda, jakość chmurki, trwałość i koszty nieporównywalne. Uprzedzając pytanie "jakie": Tayfun GT3, Skyline, Kayfun5, Hussar RTA i im podobne, to moja pierwsza linia. W drugiej stoją: Aromamizer i Avovado 24.
Jako zasilanie na pierwszy rzut sprawiłbym sobie Pico 25 lub klasyczne. Przy wyższym budżecie coś na elektronice DNA. Najchętniej Hcigar VT75 lub podobny.
By Mama×3
A to wszystko można kupić w sklepie stacjonarnym? Muszę się sporo podszkolić:)
By wertjacek
Mama×3 pisze:A to wszystko można kupić w sklepie stacjonarnym? Muszę się sporo podszkolić:)

raczej nie kupisz w stacjonarnym ale jak poprzeglądasz tu kup-teraz-f77.html to już tak.
Awatar użytkownika
By Timi
Mama×3 pisze:A to wszystko można kupić w sklepie stacjonarnym? Muszę się sporo podszkolić:)

Omijaj szerokim łukiem wszelkiej maści wysepki i sklepiki ESW w marketach. Ceny mają z kosmosu, a i inne tematy niezbyt...
Klasyczne Pico jest dostępne w e-dymie. Gorzej z parownikami. Niestety tu ich oferta jest żadna. Tylko jakieś Smoki - zadymiarze dla gówniarzy. Trzeba się posiłkować naszym bazarkiem lub szukać w niezależnych sklepach waperskich.
Pamiętaj, że klasyczne Pico nie przyjmie parownika o średnicy wyższej od 23 mm. Pico 25 nie ma tej wady.
By Mama×3
U nas jest sklep stacjonarny smmoke. Czy to dobry sklep?
Awatar użytkownika
By Timi
Smooke jest OK. Zaraz zobaczę co mają w ofercie.

edit:
Na ich stronie nie ma nic godnego uwagi. Może w sklepie jest inaczej? Musisz zobaczyć.
By Mama×3
Wysłałam męża do tego sklepu, stwierdził że on sam się będzie bawił w kręcenie grzałek itp:) mi natomiast po namowach sprzedawcy kupił "pingwina"
Awatar użytkownika
By Gabriel
Atopack Penguin od Joyetecha pewnie ( tak myślę ) @Krasnal45
Ale on jest na fabryczne grzałki i słyszałem że one nie są zbyt wytrzymałe.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2018, 20:50 przez Gabriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Gabriel
Lepszy ( moim zdaniem ) byłby Ego Aio ( bo jest ładny i poręczny, w sam raz dla kobitki )
A ten Pingwin to taki Pingwin ( tyle że rozpłaszczony na bokach ).

Cześć od niedawna mam istick pico mega z górą Lemo[…]

Czy tylko ja sobie nie radzę?

Dobry wieczór Przyznaję się bez bicia, że obserwu[…]

Premiksy z maiart

Cześć i czołem kłaniam się nisko *SMOKEKING* Wycho[…]

Pochwalcie się zabawkami:) http://i42.tin[…]