EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By miroz81
To ja trochę z innej beczki. Zna ktoś jakiś licznik dla funtów brytyjskich? Bo na razie to nie wiem, czy w liczniku zastosować przelicznik i mnożyć wydatki razy 5, czy ignorować pln i wpisać wartości w funtach... hm...
A bo chodzi o to, że wydatki ponoszę właśnie w walucie królowej Elżbiety niestety...
Awatar użytkownika
By Wąski
IMO, każdy licznik który ma możliwość zapisania nazwy waluty się nada... Mój pyta co prawda o cenę zakupów i cenę paczki analogów w zł, ale mogę mu przecie podawać wszystko w funtach i po obliczeniach wynik będzie w funtach. Przy tworzeniu banera jest możliwość wpisania nazwy waluty z palca.
Awatar użytkownika
By Goldi
Pawello pisze:A czemu mi pokazuje że nie mam dostępu gdy chcę wejść w sygnaturkę? :(

No nie mów, że nie wiesz dlaczego? Przecież przeczytałeś i zaakceptowałeś regulamin forum. :D
Awatar użytkownika
By Mick82dub
Wiecie co mi jakos nie wyszlo:( cos zle robie czy co? Mimo ze zgodnie z instrukcja. Dzialam na safari ios
Awatar użytkownika
By Mick82dub
Krasnal.wpisalem.wszystko poprawnie i to na kompie w chrome

Tapniete z patatajka
Awatar użytkownika
By Goldi
tomek111577 pisze:a dlaczego mi wyskoczylo ze niemam uprawnien do podpisu?

Bo nie masz. W regulaminie masz napisane dlaczego nie masz. W pierwszym poście tego tematu też masz to napisane. Wystarczy przeczytać.
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
Tym razem bez kryzysu

Miło, że poprzedni wątek został usunięty. Dziś wyb[…]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]

E-palę już 500 dni :)

Za 10 dni będę miał okrągłą rocznicę. Nie mam spe[…]