EPF
By sebastian335
Witam, wstyd się przyznać, ale dopiero dzisiaj poparłem EFVI, choć wiedziałem o całej akcji od początku mojej przygody z EP :oops: . Obiecuję że będę się starał namawiać do poparcia "naszej" inicjatywy, a co z tego wyjdzie...
Awatar użytkownika
By stacho
Kolega @dorjak72 ogłosił konkurs z fajnymi nagrodami. Nie chwali się sam, to ja go pochwalę.
Watek konkursowy nie bardzo widoczny więc może z tej perspektywy łatwiej go będzie dostrzec.

Zestaw Wapera dla poparcia inicjatywy EFVI - KONKURS << -- klik
By dorjak72
Dziękuję kol. stacho wpis o konkursie jakoś samemu tak nie wypadało :wink:

W temacie konkursu zamieściłem prośbę do forumowiczów aby jak mogą zamieścili u siebie w podpisie wzmiankę o konkursie w podpisie. Dotyczy to linku podanego wyżej przez kol stacho.
Awatar użytkownika
By Mick82dub
Ja ze swojej strony napisalem do swojego ulubionego sklepu online zeby sie dolaczyli napisali ze cos w tym kierunku zrobia. A w pracy mam sporo klientow jak siedze przy kasie to staram sie wylapac tych co maja egony albo inne i po krotce (mam na to moze ze 2 minuty) przekazac co moge o EFVI a wierzcie mi ludzie tu sie zaczeli buntowac.

Tapniete z patatajka
Awatar użytkownika
By matatiti
Mick82dub pisze:Ja ze swojej strony napisalem do swojego ulubionego sklepu online zeby sie dolaczyli napisali ze cos w tym kierunku zrobia. A w pracy mam sporo klientow jak siedze przy kasie to staram sie wylapac tych co maja egony albo inne i po krotce (mam na to moze ze 2 minuty) przekazac co moge o EFVI a wierzcie mi ludzie tu sie zaczeli buntowac.

Tapniete z patatajka

Witamy :)
Jeśli masz w pracy 2 minuty na kontakt z klientem, to zachęcam i zapraszam do wzięcia udziału w konkursie (link w moim podpisie), gdzie zbierając głosy poparcia dla inicjatywy EFVI, można zgarnąć wspaniałe nagrody ;)

Tapatalk
Awatar użytkownika
By Mick82dub
matatiti pisze:
Mick82dub pisze:Ja ze swojej strony napisalem do swojego ulubionego sklepu online zeby sie dolaczyli napisali ze cos w tym kierunku zrobia. A w pracy mam sporo klientow jak siedze przy kasie to staram sie wylapac tych co maja egony albo inne i po krotce (mam na to moze ze 2 minuty) przekazac co moge o EFVI a wierzcie mi ludzie tu sie zaczeli buntowac.

Tapniete z patatajka

Witamy :)
Jeśli masz w pracy 2 minuty na kontakt z klientem, to zachęcam i zapraszam do wzięcia udziału w konkursie (link w moim podpisie), gdzie zbierając głosy poparcia dla inicjatywy EFVI, można zgarnąć wspaniałe nagrody ;)

Tapatalk

dzieki za oferte ale ja idealista jestem:)

Obrazek

Tapniete z patatajka
Awatar użytkownika
By Tikos
szoferek pisze: Co prawda nie ma takich pięknych Kobiet jakie pracują w epapieros.katowoce.pl, ale daję jakoś radę.

Szoferek, nie bądź taki skromny ;)
Awatar użytkownika
By Snuffek
Rozesłałem na FaceBook'u, na "Spotted'ach" informację o EFVI. Od wczoraj kilkukrotnie zostało to udostępnione, a także wielokrotnie wyświetlone. Ludzie zaglądają na takie rzeczy.

Pomyślałem, że chociaż troszkę będzie w stanie nam to pomóc. Działamy dalej ;).
Awatar użytkownika
By matatiti
Snuffek pisze:Rozesłałem na FaceBook'u, na "Spotted'ach" informację o EFVI. Od wczoraj kilkukrotnie zostało to udostępnione, a także wielokrotnie wyświetlone. Ludzie zaglądają na takie rzeczy.

Pomyślałem, że chociaż troszkę będzie w stanie nam to pomóc. Działamy dalej ;).

Brawo Snuffek :) Działaj dalej. W Facebooku jest wielka moc nagłaśniania i nadzieja.
Awatar użytkownika
By nemiasty
Były bannerki, było PL logo EFVI, były naklejki dla sklepów wspierające EFVI a teraz przyszedł czas na odświeżony i większy formularz deklaracji poparcia EFVI :)
Dla tych co 3 pola to mało udostępniam arkusz z 11 polami do wpisywania danych.

>> FORMULARZ POPARCIA DLA EFVI <<

Co jeszcze mogę dla Was zrobić?? ;)

Ps. Oczywiście wszelkie uwagi mile widziane.
Awatar użytkownika
By Skinner
Zrobiłem już kiedyś taki arkusz nieco go też poprawiając w kwestii wizualnej, ale okazało się, że unijni urzędnicy mogą sobie życzyć według swojego wzoru. Z drugiej strony, chyba i tak nikt tego nie będzie wysyłał pocztą tylko przepisze do internetu ... ;)
Awatar użytkownika
By olasinho8
Obecnie za moja prośba EFVI podpisały 2 osoby, działam dalej - zobaczymy co z tego wyjdzie.
Apropos, do kiedy mamy czas żeby zebrać określona listę podpisów ?

Pozdrawiam

PS sory za brak niektórych polskich znaków - wina klawiatury
Awatar użytkownika
By matatiti
Tricky pisze:Podpisałem ja i namówiłem kilka osób z pracy - nawet tych którzy jeszcze jadą na analogach. Powoli dążymy do celu ! :)

Tricky, jeśli Ci tak dobrze idzie namawianie ludzi, to może spróbujesz swych sił w konkursie wsparcia EFVI? Nagrody i emocje gwarantowane :) Zapraszam ;)

Tapatalk
Brak chmury w Pico 75w

Witam Tak jak w temacie Wkrecilem Nowa grzałke do […]

1700 dni bez analoga

Dziś stuknęło 1700 dni koledze matatiti Gratuluj[…]

Problem z joyetech eGo AIO

Dobry wczoraj zakupiłem nowego joyetech eGo AIO po[…]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]