EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By pol
#1463026
W temacie: naukowcy-rozwiewaja-kolejne-mity-dotyczace-palenia-e-p-t93654.html
wspomniałem o debacie „E-papierosy – szansa czy zagrożenie".

W czasie XXV Forum Ekonomicznego w Krynicy „Rzeczpospolita" organizuje po raz pierwszy debatę z udziałem ekspertów „E-papierosy – szansa czy zagrożenie". Debata odbędzie się w Salonie „Rzeczpospolitej" 8 września 2015 o 17.10

Dzięki Staremu Chemikowi wiemy więcej Stary Chemik bloguje

W dyskusji weźmie udział pani minister Beata Małecka-Libera, odpowiedzialna za implementację dyrektywy tytoniowej, a także prof. Andrzej Sobczak, prof. Jan Lubiński, Jerzy Jurczyński z eSmoking Institute oraz poseł Tomasz Latos. No ale dla mnie gorącą informacją jest to, że przyjedzie tam też profesor Gerry Stimson – wielki przyjaciel naszych chmurzących – człowiek będący w 100% po naszej stronie.


Dla przypomnienia: Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdrój to największa konferencja biznesowa w Europie Środkowej i Wschodniej z udziałem 2500 gości, liderów życia politycznego, gospodarczego i społecznego. W trakcie Forum Ekonomicznego odbędzie się 5 sesji plenarnych i ponad 150 paneli dyskusyjnych realizowanych w kilkunastu ścieżkach tematycznych. Tegoroczne debaty będą przebiegać pod hasłem „Pokryzysowy świat – czas nowych liderów”.
By człowiek_maćko
#1464723
Może to glupie pytanie, ale nie ma przypadkiem jakiegoś streamu zapowiedzianego?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Bo przeszukalem strone forum ekonomicznego i nic nie znalazlem a chętnie bym tę debatę obejrzał. (Nie wątpię, ze nie tylko ja)
By GRML91
#1465281
Jak wróciłem z pracy szukałem trochę w necie i nic konkretnego nie znalazłem. Rzeczpospolita na swoim profilu na facebooku dawała link do relacji na żywo, ale strona już wygasła. Napisałem do nich wiadomość z pytaniem czy mają nagranie i czy wrzucą na stronę www albo na facebooka, czekam na odpowiedź ;) Sam jestem bardzo ciekaw co tam się działo na tym panelu :)
Awatar użytkownika
By pol
#1465289
Transmisja była na żywo
http://www4.rp.pl/TVRPPL/150909929-Kryn ... zenie.html
może pojawi się kopia....

Beata Libera Małecka – Sekretarz Stanu, Ministerstwo Zdrowia, mimo zapowiadanej Jej obecności, nie zawitała na debacie.
Nie było również Tomasza Latosa (posła na Sejm RP, Przewodniczącego Sejmowej Komisji Zdrowia Publicznego).

Publiczność niestety też nie dopisała....
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1465331
To dla prezesa było a nie tam jakieś e-fajkowe pierdoły :mrgreen:

Z ostatniej chwili: Wielki Wódz Kim Jar Ek otrzymał nagrodę Człowieka Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy. Tak, to prawda! Takie rzeczy możliwe tylko w Polsce... aż sam laureat się zdziwił.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.