EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By marmalek
#20772
Od Administracji:

Tu się witam i tylko tu :)



Cześć!
Palę od ponad 20 lat (wogóle), a e-papierosy od kilku miesięcy.
Ogłaszam zatem wszem i wobec śmierc i odejście w niepamięć palenia "analogowego".
Elektronika i technologie cyfrowe nad wyraz skutecznie rozprawiają się z przemysłem
tytoniowym. I niech tak zostanie!!
By mat
#20779
Gratulacje, tylko pozazdrościć, ja palę e-pap od środy a marzę o tym aby pozbyć się analogów z mojego życia.
Narazie mnie czasami mnie ciągnie do analogów ale mam nadzieje że mi przejdzie.
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
By Lobo
#21570
Witam WSZYSTKICH 'ZAPALONYCH' E-Palaczy. Palę 30 dni jakże wspaniały wynalazek jakim jest e-papieros i to jest to co przyczyniło się w moim przypadku do powrotu zmysłu powonienia i smaku. Extra WYNALAZEK.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
Awatar użytkownika
By arv
#21580
Na wstępie: jedna bateria do Sticka wystarczyła mi dzisiaj na 6,5 godziny!
Naładowana o 12:30, zmieniłem o 19, druga caly czas trzyma.
Najważniejsze - zdziwiłem się jak bateria padła, bo do samego końca nie zauważyłem zmniejszenia dymu - w Kissboxie to był standard że świeża bateria strasznie grzała, a słaba znacznie mniej.

aka pisze:Kusi, ale nie do końca jestem pewien; Janty stick czy ,,śrubokręt''? :lol:

Ja bym nie brał śrubokręta, bo:
- trudno z nim sobie chodzić po ulicy czy palić w aucie
- ten z guzikiem na końcu to nieporozumienie, ponoć strasznie niewygodnie się go naciska
- to faktycznie jest (przynajmniej w tym co ja kojarzę) atomizer 901
- do e-palenia tylko w domu już bym wolał e-hookah która ma się niedługo pojawić
- co do baterii, patrz wyżej ;)

gentillo pisze:No kusi, kusi. Ale trochę drogo niestety. Zobaczymy jaka będzie jutro wypłata:)

Szczerze mówiąc, spodziewałem się ceny około 350-400zł, a jest taniej niż Kissbox czy Dura. Policz sobie do tego gwarancję i fakt że zamienne baterie kosztują kilka złotych, a do tego masz wbudowane zasilanie usb - i już wcale nie wychodzi drogo...
By artur2500
#21783
Już miałem okazje pokrótce się przedstawić ale uczynię to ponownie:)
Mam na imię Artur,mam 21(prawie 22 lata),studiuję w Radomiu kierunek Ekonomii a specjalizację MSG.
E-palenie zaczęło mnie intrygować od jakiegoś pół roku,tak sie zbierałem i myślę że w czerwcu będzie u mnie na staniej jakiś e-papieros:)
Bardzo mnie ciekawi czy jest na forum ktoś z Radomia,bo oddałbym wiele gdybym przed kupnem mógł chociaż kilka razy sie zaciągnąć z jakiejś e-fajki(bo nie było niestety mi to dane).
Jeśli ktoś chciałbym mnie poznać albo dać mi szanse na kilka machów kto mieszka w Radomiu bądź okolicach to proszę o pozostawienie stosownego posta tutaj..
pozdrawiam
Awatar użytkownika
By GrZ
#21804
Często jadę przez Radom. Daj mi na priv namiary to jak będę któregoś dnia jechał to się spotkamy;)
By artur2500
#21987
GrZ zostawiłem ci na pw mój numer gg odezwij się do mnie proszę..
By sarley
#22161
Witam wszystkich E-Palaczy. Analogi (już łapię terminologię e-palenia) paliłem przez 25 lat, ale od kilku dni palę elektronicznie i jestem w lekkim szoku, bo nie ciągnie mnie do tzw. śmierdzieli. Piszę śmierdzieli, bo zrobiłem póbę z analogiem i się mocno zdziwiłem jak jest śmierdzący, niesmaczny i wogóle be. Czytałem o takich reakcjach na tym forum ale nie myślałem, że już po kilku dniach może być tak źle z analogiem i tak dobrze z e-papierosem. Choć mam bardzo krótki staż elektroniczny to już zdążyłem wypróbować DSE 901 i dość szybko zamienić go na ColinssaPena 155 JKY 302, teraz jest jeszcze lepiej niż było, a nie było żle.
Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich szczęśliwych jak ja E-Palaczy

-- Pon Cze 01, 2009 23:32 --

By Zuza
#22186
Witaj sarley :)
i powodzenia w e-paleniu :wink:
By sarley
#22233
Dzięki za pozdrowienia i powitania. Kilka dni temu zaraziłem e-paleniem dwóch zagorzałych "analogowców" i dzisiaj już mi zameldowali, że nabyli e-papierosy, ale jeszcze walczą zaciekle i próbują ustalić wyższość jednego sposobu palenia nad drugim. Chyba wszyscy wiemy jak to się skończy
Awatar użytkownika
By Riccardo
#22304
Lobo pisze:Riccardo
Ach Jakże Cudny Avatarek posiadasz. Pozdrawiam jak mniemam fana tego komiksu i postaci jakim jest Lobo.

A dziękuję i również pozdrawiam. Dla mnie Lobo to najlepszy komiks. Mam nadzieję że film nakręcą. Sorry za offtop :)
By Antylopnik
#22502
Witam wszystkich, jestem nowy i dopiero tydzień temu dowiedziałem się o e-fajkach. Dzisiaj zamówiłem moje pierwsze DSE901 w kolorze stalowym. Podzielę się swoimi pierwszymi wrażeniami. Mam nadzieję, że będę zadowolony. Do tej pory paczka czerwonych dziennie.


judge: post wydzielony z innego tematu! upominam kolegę o pisaniu na temat w innych tematach
Awatar użytkownika
By wa-wa expent
#22562
Serdecznie witam wszystkich mam na imię Łukasz i szykuje miłą niespodziankę dla e-palaczy szczególnie ze stolicy i okolic !! niebawem wyjawie więcej informacji odnośnie mojej osoby i tego co planuje .
poazdrawiam .

-- Czw Cze 04, 2009 12:44 --

pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By RaVaU
#22768
Nie zapomnij o liquidzie, DSE lubi dużo pić. Abyś później nie miał sytuacji ,że nie masz czego palić.... :)
Awatar użytkownika
By Kakarotto
#22887
witam:) zanim sie obejzysz to ci sie przestanie chciec palic analogsony;p
Awatar użytkownika
By Kakarotto
#22889
juz mi sie micha cieszy, nie trzymaj nas tak w niepewnosci zbyt dlugo;p
By PalaczA
#22922
Witam wszystkich Szanownych palących "inaczej" hehehe.
Od kiedy po raz pierwszy (09-05-09) zobaczyłem e-papierosa (ColinsPEN :) ) dotarło do mnie że to dla mnie rewolucja.
Dzisiaj wiem że to rewolucja dla wszystkich palących papierosy.
Jestem pod wrażeniem i od 17 maja gdy "dorwałem" PENa już się z nim nie rozstaję i nie dotknąłem już zwykłych śmierdziuchów.
Pozdrawiam Wszystkich i życzę super smaków z e-dymka.
By noir
#22935
Witam wszystkich nałogowców :wink:

Jestem nowy, chociaż czytam forum od jakiegoś czasu.
Paliłem analogi już jakieś ładnych parę lat koło 9.
Po przeczytaniu forum namówiliście mnie, aczkolwiek nieświadomie, do przejścia na e-papieroska.
Udało mi się go nabyć drogą kupna 01.06, taki prezent na dzień dziecka :P.
Muszę przyznać, że przez jakiś czas jeszcze miałem zapasową paczkę analogów. Kiedy zapaliłem analoga to praktycznie go wywaliłem, co było dla mnie sporym zaskoczeniem. Oczywiście mam nadzieję (z tego co czytałem pewnie marną) na całkowite rzucenie ;). Już udało mi się zejść z wkładów high 18 na mniejsze i muszę przyznać, że byłem mocno zaskoczony bo jakieś lepsze dla mnie były. Teraz pytanie początkującego, czy każdy miał takie problemy z kontrolą? Na początku po prostu paliłem prawie cały czas. Teraz w myśl zasad nie przedobrzyć biorę koło 10 machów raz na godzinkę.
Pozdrawiam i miłego palenia :)
Awatar użytkownika
By sq8shq
#22937
noir pisze:Na początku po prostu paliłem prawie cały czas. Teraz w myśl zasad nie przedobrzyć biorę koło 10 machów raz na godzinkę.


Ja sie na poczatku kontrolowalem, ale im mam wiecej plynow, rozne smaki i to jeszcze wiekszosc bardzo smakowita to obecnie prawie nie odrywam e-p od ust :) Odstawiam tylko jak sie myje, jem, spie i tym podobne sytuacji w ktorych conajmniej ciezko sie pali :)
By adse
#22938
Ja też palę prawie cały czas, dlatego tym ważniejsze będzie zejście do mniejszych dawek nikotyny. Sam nawyk puszczania nieśmierdzących dymków nie jest chyba szczególnie uciążliwym nałogiem ;) Byle nikotyny w tym nie było.
Awatar użytkownika
By Tusia
#22945
Ja też palę cały czas, a zejście z 24mg i 18 mg (przy okazji testowania innego smaku w penie o niższej zawartości nikotyny) objawiło się sygnałem w mózgu...zapaliłabym... przecież palę pomyślałam :| i zapaliłam za chwilę 25 mg (ECOpure) bo czułam głód nikotyny... :?
By noir
#22946
To chyba nie jestem aż tak uzależniony jak myślałem. U mnie zejście na 14 mg objawiło się jedynie lepszym smakiem papieroska. Za jakiś czas zejdę na low i zobaczymy co się wtedy stanie. Póki co dalej się trzymam z paleniem raz na godzinkę ;), ale czasem przychodzi ochota na dymka. A pytanie do osób z Krakowa, wie ktoś gdzie można kupić jakiś w miarę dobry liquid w Krakowie? Bo wkłady jakoś tak straaasznie szybko się kończą :(
By adse
#22949
Noir skoro tak łatwo poszło odstawienie analogów i zejście na słabszy płyn, to próbuj jeszcze słabszy jak najszybciej (i medium w rezerwie gdyby za mocno ciągnęło). Jak nie ma potrzeby to lepiej się nie przyzwyczajać do mocniejszego. Widać po doświadczeniach tych co dłużej palą, że potem ciągnie do mocniejszych płynów. Być może niepotrzebnie. Mnie też na początku 14 mg wydawało się wystarczające, teraz coraz częsciej palę mocniejsze, i tłumaczę sobie że to dlatego, żeby do analogów nie ciągnęło.
By noir
#22951
:adse Dzięki za radę. To chyba całkiem dobry pomysł. Przy następnych zakupach w poniedziałek (ależ to szybko schodzi ;) ) zakupię low i zobaczę jaki efekt. Ogólnie jeżeli ktoś chce rzeczywiście rzucić/ograniczyć to gorąco polecam dwie rzeczy, które mi pomogły przy zejściu z 3 paczek analogów do 1. Pierwsza jakiś wysiłek fizyczny - ciężko palić jak się ćwiczy ;), a jak spacerujecie to bez fajek :P. Druga rzecz to jakiś dobry specyfik na oczyszczenie organizmu z toksyn, mniej się chce palić.
Awatar użytkownika
By lesmie
#22953
Ja paliłem prawie non stop jak miałem e liquid o nie wystarczającej dla mnie mocy 11mg, jak palę taki który jest dla mnie najbardziej odpowiedni, czyli 18mg i do tego e papieros dobrze dymi to nie odczuwam potrzeby palenia non stop.
By noir
#22955
:lesmie jak paliłem 18 mg to też miałem ochotę palić non stop ;), sądzę że u mnie to kwestia smaku. Po prostu dym mi smakuje :).
Awatar użytkownika
By lesmie
#22956
Może i dlatego, ja nie dbam zbytnio o smak, najważniejsza jest dla mnie odpowiednia zawartość nikotyny, paliłem jakiś czas tylko sam roztwór nikotyny z PG, bez aromatu i po pewnym czasie przyzwyczaiłem się, ale do braku, lub małej zawartości nikotyny nijak nie mogę się przyzwyczaić, chociaż byłby to super smak.
By noir
#22958
:lesmie a próbowałeś palić godzinowo tzn. palisz tylko w określonych godzinach. Ponoć nawet jakiś system jest. Słyszałem, że działa.
Awatar użytkownika
By lesmie
#22959
Nie mam żadnych reguł, co jakiś czas, co pół lub co godzinę wyciągam i palę kilka, kilkanaście minut np. przed telewizorem, jak jadę samochodem, w pracy naprawiam urządzenie i też co jakiś czas wyciągam i palę, a jak chowam to też na pół godziny czasem godzinę, nie ma reguł i tak schodzi 1-1,5ml płynu dziennie.
Awatar użytkownika
By wa-wa expent
#22971
Witam nie nie mam zamiaru !! przede wszystkim jestem konsumentem . Analogów nie paliłem dużo no chyba że na spotkaniach "towarzyskich" :) ale odkąd palę mojego e-papierosa (około trzech miesięcy) szczerze mogę powiedzieć PALĘ BO LUBIĘ . Życie mnie rzuciło w rejony śląska ale wkrótce przenoszę się do stolicy i tam mam zamiar promować e-palenie i wyjść na przeciw potrzebą e-palaczy cdn..
Awatar użytkownika
By gentillo
#22973
Na początku paliłem mniej więcej co godzinę. Nie kontrolowałem się, po prostu tak mi wychodziło. W tym momencie nie wyciągam fajka z ust w zasadzie. Spalam do 5 ml płynu dziennie. Dlatego staram się schodzić z mocą do minimalnego poziomu. W tym momencie zawartość nikotyny z zakresie od 7 do 9. Co ciekawe palenie mocniejszych płynów wcale nie powoduje u mnie jakoś wyraźnie mniejszego pociągu do e-fajka.
Awatar użytkownika
By daro
#22977
Ja na początku paliłem płyny zawartością 36mg i te dopiero łagodiły głód nikotynowy, póżniej zesłem na 24mg, ze strachu o zdrowie, a teraz palę 18mg i są dla mnie wystarcające :) Co do samego palenia to papierosek zawyczaj leży gdzieś w asięgu mojej ręki więc co jakiś cas sięgam po niego i sobie pykam, ale nie powiedziałbym że jest to "non stop" :)
Awatar użytkownika
By Silje
#22980
Witajcie "kopciuszki" :wink:
Moje palenie analogów trwa jakieś 15 lat. O e-papierosku dowiedziałam się na innym forum, zupełnie nie związanym z temtyką papierosową tzn. na forum miau.pl. Dziewczyny założyły wątek(dzięki im za to) i zainteresował mnie do tego stopnia, ze postanowiłam i ja nabyc to cudo :wink: Decyzja była podjęta szybciutko, jednak wybór konkretnego e-paieroska już koszmarnie trudny :lol: Im więcej czytam to forum, tym bardziej mam mętlik na co się zdecydować :lol: Na dzień dzisiejszy stanęło na DSE901 ale póki nie zamówię, to nie ręczę, że nie zmienię zdania :lol: :twisted: W sumie od początku spodobał mi się bardzo ColinsS, jednak cena jak na dzien dzisiejszy niestety za wysoka :(
Pozdrawiam i lecę do działu z promocjami, a nóż widelec tafię na jakąś 8)
By Zuza
#22987
Silje pisze:Witajcie "kopciuszki" :wink:
tzn. na forum miau.pl. Dziewczyny założyły wątek(dzięki im za to) i zainteresował mnie do tego stopnia, ze postanowiłam i ja nabyc to cudo :wink:

:P :P :wink:
Witaj Silje :D chyba się znamy wirtualnie

Powodzenia w e-paleniu :)
By noir
#22989
Witam :)

No to już nie jestem najmłodszy stażem na forum ;). A na poważnie ja sam palę DSE901 i bardzo przyjemna sprawa. Nie mam porównania z innymi dlatego się nie wypowiadam. Jednak DSE póki co służy mi całkiem dobrze (oby jak najdłużej).
By Amika
#23115
Witam wszystkich.
Od 27 maja palę e-papierosy. Dowiedziałam się o nich na forum miau.
Trochę tu poczytywałam, ale długo nie umiałam wybrać (za duże, za grube, jak to ustrojstwo obsługiwać).
Pomogli kociarze, klamka zapadła i mam ... ECIS N901. Przez pierwsze dni moje palenie było trochę mieszane.

Dzisiaj minął tydzień bez analogów :)

Paliłam ponad 30 lat, co prawda słabiutkie ale za to dużo :oops:
Awatar użytkownika
By Tusia
#23117
Witaj Amika...mrau... :wink: mój kot też już nie wdycha toksyn :wink:
Mam nadzieję, że o analogach już nawet nie pomyślisz :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 205
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.