EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1923448
Obrazek

Vaporesso podobnie jak Voopoo lubi odświeżać swoje sprzęty, więc pojawił się Vaporesso Xros 2 Pod.

Obrazek
Obrazek

Vaporesso Xros 2 to kolejny pod, a przecież jest ich naprawdę wiele na rynku. Sam producent rok temu wydał na świat pierwszą wersję Xros a w międzyczasie pojawił się również Xros Nano. Czy ten e-papieros jest nowością w świecie vape?

Specyfikacja:
-wbudowany akumulator 1000 mAh
-moc wyjściowa 11 W – 16 W
-pojemność wkładu 2 ml
-ładowanie USB C 5 V/1 A

Vaporesso chwali się dopracowaną regulacją przepływu powietrza. Sposób zaciągania to MTL, ale dzięki regulacji można go dopasować do siebie. Przy maksymalnie otwartym przepływie uczucie zaciągania będzie lekkie i luźne. Czy to plus? Kwestia gustu, ponieważ MTL kojarzy się z bardzo ciasnym przepływem powietrza i większość tego typu podów właśnie taki ma.

Wkłady
Obrazek
Wkłady, w jakie wyposażony jest Vaporesso Xros 2 to 1.2 Ω oraz 0.8 Ω z siatką mesh. Są to te same wkłady, które pasują do Xros i Xros Nano. Zalewane są od góry po uprzednim zdjęciu części z ustnikiem. Wkład posiada dodatkowy otwór na odprowadzanie powietrza, więc nie tworzą się bąbelki w środku.
W standardzie od Vaporesso dostajemy technologię zapobiegającą wyciekom, która jak możemy zauważyć w innych urządzeniach tego producenta, sprawdza się dość dobrze.

Vaporesso Xros 2 aktywujemy poprzez zaciągnięcie bądź przycisk.
Wbudowany akumulator to 1000 mAh a naładujemy go poprzez USB C w nie dłużej niż godzinę. Urządzenie informuje nas o poziomie baterii poprzez diody.

Podsumowanie
Vaporesso Xros 2 niczym nie wyróżnia się na tle konkurencyjnych urządzeń. Szukając urządzenia dla siebie, warto na niego zwrócić uwagę, ale pod warunkiem, że nie przeszkadza nam zaciągnie MTL.

Więcej informacji o pierwszej wersji Vaporesso Xros.
Informacje od producenta na temat Xros 2 znajdziesz tutaj.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.