EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Rafi789
#1926611
Hej mam pytanie jakiś czas temu robiłem swój własny liquid, kupiłem bazę 2l na allegro 1l PG i 1vg, zmieszałem to otrzymując bazę 50/50 czystej zerówki. Następnie kupiłem sobie w sklepie bazę nikotynowa. I 5 aromatów, tej samej firmy z tym samym smakiem. Odrazu na 0.5 litra bazy wlałem aromaty, I trzymałem sobie w butelce, dużo jeżdżę za granicę także potrzebowałem tego. I o ile przez pierwszy tydzień to paliłem, ten smak był intensywny, mocny bardzo dobrze czułem smak smoczego owocu. Ale z czasem smak tego liquidu zaczął strasznie jałowieć. Trochę poleżał w butelce tak ponad miesiąc, I teraz smakuje jak taki nie do końca zaaprzony tani Lipton z lekką domieszką cukru. Chciałbym się zapytać czemu tak się dzieje ? Liquid wyparowywuje jakoś z butelki po dłuższym czasie ? Dodam że butelka która miałem była litrową, a miałem w niej pół litra liquidu, więc też dużo powietrz się tam znajdowało może tutaj jakąś przyczyna.? Ktoś coś wie ?
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.