EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1606850
Czy ktoś próbował dodawać tyle tego dodatku do samogonu, żeby aż " japę wykręcało "? :)
Szczerze mówiąc mam wątpliwości co do skuteczności działania tego aromatu. Niby zaleca się 1-3% dawkowania. Ja do do samogonu zielone jabłko na aromacie z Atmos Lab dolałem już tego z 12% i ciągle prawie nie czuć nawet lekkiej kwasowatości. Niby coś tam jest, ale do kupnych liquidów jeszcze temu bardzo daleko. Lubię gdy liquid jest tak kwaśny, że aż wykręca twarz na lewą stronę.
Czy samogon z sour musi odleżeć jakiś dłuższy czas, żeby to zaczęło działać? Mój ma już dwa tygodnie i bardziej kwaśny już się nie robi.
Zastanawiam się czy za mało tego dodaję, czy sour z tpa jest do d.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Velixar
#1607461
Robiłem ostatnio samogon z tym aromatem i wyszedł mi fajnie kwaskowy. Próbowalo kilka osób i mieli podobne zdania. Tyle że była tam też limonka, lemoniada czyli wszystko niby kwaskowe. Japy nie wykręcało :D ale fajne.
Fakt, że jak smażyłem sobie Liqua Berry mix to bylo kwaśniejsze :D i smakowało mi!
A możesz polecić jakieś fajne kupne kwaśne?

Ja robiłem to http://www.99juices.com/recipes/2445/
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.