EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By radulcia
#1592528
TPA Huckleberry ?
czy ktos mial stycznosc z tym aromatem?
smierdzi , smakuje jak denaturat.... przed chwila wrocilem z toalety ( mysle ze wiecie po co tam bylem ).
Jakas tragedia...
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1592550
Sprawdziłem - huckleberry po angielsku nie oznacza denaturatu. Ale kolor się zgadza ;)
Awatar użytkownika
By suvv
#1592554
Niestety spotkałem się już dwukrotnie z cudzymi opiniami, że Huckelberry TPA jedzie dynksem ze słodkawym posmakiem na końcu *SMOKEKING*
By radulcia
#1592577
zostawie ten aromat chyba na tydzien otwarty , moze ten smrod odparuje.. pierwszy raz wynalazek i odrazu porazka :D
Awatar użytkownika
By alubec
#1592582
Ile % aromatu było w liquidzie? Ten liquid jest bardzo dobry jeśli dasz 1% max 2%.
By radulcia
#1592589
3 probki , 3 procentowa , 4 , 5 ----> wszystkie smakuja jak denaturat z jakims dziwnym posmakiem.. Sprobuje z tym 1% , jednakze nei dzisiaj - bo w ferworze walki zbilem szklo od mojego mmod tanka ;x

-- 21 lut 2016, 15:21 --

polezalo 2 dni , sprobowalem z stezeniem 1 %. tak jak powyzej kolega napisal jest bardzo dobry w takim stezeniu ;)
By dellfin
#1717500
Ja testowałem. Jeden z najgorszych z jakimi miałem do czynienia. Nie polecam
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.