EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By MJ_Vape
#1926159
Jesień daje nam coraz bardziej znać o sobie, dlatego też ciepły koc i gorący napój to teraz must have.
Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam aromaty od Los Aromatos Premium, które sprawdzają się u mnie najlepiej przy jesiennej pogodzie za oknem.

Los Aromatos Premium to bardzo znane aromaty od KEKOS o pojemności 15ml z sugerowanym stężeniem 8-15%. Jeżeli jesteście fanami intensywności w smaku to najlepiej rozmieszać je z min. 100ml bazy.

Blue Fantos

Obrazek

Czyli idealne rozwiązanie dla vaperów, którzy nie rozstają się nawet przy minusowej temperaturze z kooladą. Blue Fantos to lekko słodka i soczysta czarna porzeczka z delikatną nutą lemoniady. Chłodzik w tym aromacie jest ledwie wyczuwalny i nie powinien podrażnić gardła w chłodniejsze dni. Jest to aromat, który nie powinien się szybko znudzić.

Fatboy

Obrazek

Powoli rozpoczyna się też sezon na cytrusy i chyba każdemu z nas pora jesienno-zimowa kojarzy się z jedzeniem pomarańczy, mandarynek itd. Fatboy to właśnie słodki mix pomarańczy i granatu zrównoważony czarną porzeczką i grejpfrutem. Ta mieszanka zawsze świetnie mi się sprawdza w zimne dni. Fatboy jest bardzo oryginalny w smaku i ciężko go opisać, bo przy każdym zaciągnięciu czuć coś innego, warto z pewnością go spróbować.


Fizzy Black

Obrazek

Jesień to też okres gdzie coraz bliżej do świąt, a z czym kojarzą się nam? Z colą! Fizzy Black przez producenta jest opisany jako lody wodne o smaku coli, jednak mi osobiście bardzo przypomina ten aromat w smaku lizaki chupa chups.


Holymoly

Obrazek

Osobiście uwielbiam w chłodne dni palić wszelkie owoce leśne. Dlatego właśnie moim faworytem w tym zestawieniu jest Holymoly, który jest miksem właśnie tych owoców z dodatkiem mięty, która nie jest mocno wyczuwalna. Aromat jest dość słodki, jak to produkcje od nich, jednak bardzo przyjemnie się go vapuje.


A Wy testowaliście już aromaty z tej serii? Jaki jest Wasz ulubiony?
Aromaty mieszane były na bazie beznikotynowej o gęstości 50/50, a testowane na:
Atomizer Vandy Vape Pyro v3 RDTA
Grzałka Fat Cloud Framed Staple (single 0.33ohm)
Bawełna Fat Cloud Bacon Type
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.