EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach zasilań, aktualności i nowości.
By Tony_Wapuje
#1924199
Thelema Solo DNA 100C to dobrze znana Thelema Solo, z tym że na elektronice DNA 100C. Lost Vape w końcu zdecydował się na wypuszczenie wersji na tej elektronice. Czy warto zapłacić więcej za to samo tylko na innej elektronice ? 

Konstrukcja i parametry 


Obrazek
Thelema Solo DNA 100C to naprawdę dobrze wyglądający sprzęt. Na przodzie standardowo znajduje się nasz wyświetlacz i przyciski do obsługi. Względem wizualnym nie różni się od swojej budżetowej wersji na elektronice Quest.

Obrazek
Sprzęt zasilimy ogniwami 18650/20700/21700. Pojawia się tutaj dobrze znana już nasuwana klapka na magnesy, która sprawdzała się dobrze w zarówno pojedynczej, jak i podwójnej Thelemie.

Obrazek
Port do ładowania to USB typu C zapewniający szybkie ładowanie i możliwość pełnej konfiguracji urządzenia za pomocą aplikacji EScribe. Dzięki niej możemy przykładowo całkowicie spersonalizować układ wyświetlanych danych, jest już wiele świetnych motywów stworzonych przez społeczność, dostępnych do pobrania na stronie Evolv.

Elektronika

To właśnie element, na który czekali wszyscy fani sprzętu wyższej klasy. Sercem tej Thelemy jest elektronika DNA 100C słynąca z niezawodności, wysokiej dokładności oraz możliwości kompleksowego dostosowania sprzętu pod własne preferencje. Maksymalna moc wyjściowa to 100 Watów, które spokojnie wystarczą naszemu ulubionemu RTA.

Kolorystyka 

Obrazek
Thelema Solo DNA 100C wykończona będzie wyśmienitymi skórami o różnych wzorach. Każdy wybierze coś dla siebie. Według mnie najciekawiej wypada ta zielona jednak to dość personalna kwestia. Jedno jest pewne, wyglądają świetnie.

Opakowanie

Obrazek
W zestawie znajdziemy nasze zasilanie, kabel typu C, przejściówkę na baterie 18650 oraz odznakę z logiem modelu.

Podsumowanie

Nowa Thelema to długo wyczekiwana wersja lubianego sprzętu. Wiele osób ubolewało nad dostępnością jedynie wersji Quest, ale nadszedł czas, w którym ten problem został rozwiązany. A więc czy warto pokusić się na tę edycję ? Zdecydowanie tak, jeśli zależy nam głównie na elektronice, sprzęt sprawdzi się idealnie. Jeśli nie planujemy bawić się opcjami DNA, Thelema Solo w wersji Quest będzie tańszym i sensowniejszym wyborem.
Rzucenie Iqos na rzecz EP

Cześć! Proszę o poradę - paliłam kilka lat papier[…]

Cześć , potrzebuje pomocy. Dziś około 18 podłączył[…]

Aegis POD naładowany ale nie działa.

Pod jest w pełni naładowany, włączam go mruga na z[…]

Szybkie pytanie, wie ktoś jakie można kupić smaki […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.