EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By Thaniell
#430979
Witam

W sieci pojawiły się pierwsze filmiki, omawianego moda w temacie Lavatube. Model nazywa się GS-Superbomb, albo jak w tym przypadku Howitzer. Tuba, ze zmiennym napięciem, na ogniwa 18500, oraz 18350. W komplecie głowica z elektroniką, dwa kubki pod ogniwa, znany nam clearomizer GS-Superbomb, ogniwo 18350, oraz 18500, ładowarka. Tak jak wspominałem wcześniej, mod ten występuje pod różnymi nazwami. Zaczynając od Howitzer VV, poprzez GS-Superbomb i Vision Tox, a na Frustratorze kończąc :palm Oby ta ostania nazwa, nie stała się wizytówką tego produktu.
Awatar użytkownika
By xtigerx
#431022
Idą w tym samy kierunku co Pv , też dali niebieski wyświetlacz :lol:
Awatar użytkownika
By kurok
#431032
Drogi raczej nie będzie ale to chyba nie jest jeszcze następca LT.
Awatar użytkownika
By newelco
#431039
xtigerx pisze:Idą w tym samy kierunku co Pv , też dali niebieski wyświetlacz :lol:


Akurat w wyborze wyświetlacza PV jest w tyle - tutaj z tego co widzę jest zastosowany OLED ,więc wybiegli w przyszłość ...
Awatar użytkownika
By Archon1
#431094
Szkoda że to połączenie głowicy z kubkami jest plastikowe, może się wyrobić i nowy temat z odpadającymi kubkami gotowy.
Awatar użytkownika
By Archon1
#455891
Co prawda angielskiego nie znam, rosyjski i niemiecki był w szkole, ale wnioskuje że nie za bardzo mu się ta nowość podoba.
Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.
Poczekam na tube z funkcją GPS :lol:
Awatar użytkownika
By Element6th
#455893
Na koniec Frustrator po prostu wyzionął ducha :)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.