EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By RivaL
#1834040
Witam, planuje zakup nowej góry do baterii iJust S bo ta z zestawu cieknie, grzałki słabo oddają smak i ogólnie cała konstrukcja nie jest najlepsza. Bateria mi odpowiada i chciałem sobie do niej zakupić, no i właśnie sam już nie wiem co. Waham się pomiędzy TFV8 Big Baby i TFV8 X-Baby. Pasowały by one na szerokość do baterii (24,5mm). Pytanie do was czy ktoś był w posiadaniu którejś z nich i może odpowiedzieć na pytania?
1. Którą z nich miał?
2. Jak oddaje smak?
3. Czy wycieka olej?
4. Czy dużo oleju pali?
Ogólnie z tego co przeglądałem internety to chyba był bym bardziej za TFV8 X-Baby tylko nie wiem czy jest możliwość zakupienia jej oddzielnie bo ona chyba jest w Kicie to jak ktoś wie czy można ją kupić oddzielne tez proszę o info.
Ewentualnie możecie polecić jakiegoś tanka o szerokości 24,5mm który fajnie by działał z tą baterią :)
By RivaL
#1834048
A jakiego dokładnie kayfuna czy innego merlina? Tak żeby miał 24,5mm szerokości i grzałki normalne gotowe do kupienia w sklepie bo nie chce mi się bawić w jakies RBA czy inne [cenzura] muje dzikie węże :)
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1834068
RivaL pisze:Wiem że lepszy smak z własnych, ale nie chce mi się z tym jeb**, chce zwykłego tanka, praktycznego, nie cieknącego i z grzałkami ze sklepu.


jak ci się nie chce z tym jeb*** to nam się nie chce jeb*** z podpowiedziami.Może zmień nastawienie i przestań wszystko jeb*** bo zaraz wpadnie tu moderator i ten temat jeb*** w kosz.
By RivaL
#1834095
wertjacek pisze:
RivaL pisze:Wiem że lepszy smak z własnych, ale nie chce mi się z tym jeb**, chce zwykłego tanka, praktycznego, nie cieknącego i z grzałkami ze sklepu.


jak ci się nie chce z tym jeb*** to nam się nie chce jeb*** z podpowiedziami.Może zmień nastawienie i przestań wszystko jeb*** bo zaraz wpadnie tu moderator i ten temat jeb*** w kosz.

Do czego mam zmienić nastawienie typie? Tak jak byś nie za bardzo ogarnął to w mojej wypowiedzi nie chodziło o to by w jakiś sposób obrazić kolegę który wcześniej doradził mi góry z grzałkami robionymi samemu tylko stwierdziłem że nie chce takiej góry bo jest to jak dla m nie nie praktyczne a ty wpadasz i robisz gównoburze. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia co do tematu to po co się wypowiadasz?
By RivaL
#1834099
dwagiel pisze:Aż mnie ciut dziwi, że moderatorzy jeszcze się tutaj nie rozsiedli :)

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka

Ty, jak wbiłeś tu robić niepotrzebny zamęt, dziwić się i chwalić telefonem to weź idź gdzieś indziej.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1834101
RivaL, jak nie możesz opanować emocji w swoich wypowiedziach, zaparz sobie melisy, wypij kilka kubeczków i dopiero wejdź tu znów.
Za tego typu jak Twoje powyższe przyjacielskie zdrobnienia w postach, bardzo często otrzymuje się tu medale, np złotego gbura.
REGULAMIN FORUM II.2 oraz II.3

Wpadasz jak po ogień z żądaniami podania Ci na tacy wszelkich informacji jakie życzysz sobie uzyskać,
przy czym negujesz od razu na wstępie to co próbuje Ci przekazać kolega.
Żaden z parowników które wymieniłeś nie jest pod smak.
Do żadnego nie leje się oleju.
A jak któryś z nich zacząłby coś palić, to byłaby raczej katastrofa niż sukces.

Proponuję samemu udać się na spacer po forum, odnaleźć tematy o smokach które Cię interesują i poczytać.
Wątek zamykam, bo i atmosfera tu jakaś lekko przyciężka, jak i dublować opisywanych na forum tematów po raz enty już nie wypada.
REGULAMIN FORUM III.2
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.