EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Nerfpl
#1926316
Witam.

Poszukuję parownika jak w temacie. Zależy mi na prześwicie jak np. w Ammit MTL full otwarty, bądź lepszym. Grzałki własne, jakieś ze zwykłego drutu 24-28 ga, SS dla TC. Wiadomo że najlepiej, żeby nie był upierdliwy, nie ciekł, a żeby setup też nie wymagał chirurgicznej precyzji.
MTL i DL to nie moja bajka.
Dochodzi też kwestia pancerności. Otóż mam talent do tłuczenia szkiełek, a wiecie jak to jest gdy nie ma się nic innego pod ręką. Zamawianie gdzieś po serwisach, gdzie trzeba czekać jest dramatem, bo człowiek zostaje na lodzie. Dla mnie mogłoby być kompletnie metalowe, to by był ideał. ;)

Nakręciłem się na Brunhilde MTL 5 ml (bo 8 ml to gigant), ale w sumie ciężko go kupić w rozsądnej cenie.

Co polecacie, coby również było dostępne do kupienia, bo z tym widzę że też jest problem.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.