EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By boogeyman
#554315
Temon, czyli body na 14500/14650 sprzedawane razem z mini DIDem :)




Cena 225eu, w promocji 195eu



Na uwagę zasługuje fakt że w zestawie oprócz dwóch tub i dida są dwa przyciski oraz trzy konektory :)
Awatar użytkownika
By Thaniell
#554316
Dzisiaj to właśnie oglądałem. Ładniusie to jest :mrgreen:
Awatar użytkownika
By saradonin
#554348
Fajny zestawik. To nie jest do końca ten sam atomek znany jako mini DID (fi=14mm), tylko osobny model D16 (fi=16mm). W sumie z wymienionych części można sobie złożyć dwa zasilania jednocześnie: jedno 14500, drugie 14650. Mam nadzieję, że ukażą się w sprzedaży rozdzielnie, nie tylko w zestawie.
By budzikson
#560370
Thaniell pisze:Dzisiaj to właśnie oglądałem. Ładniusie to jest :mrgreen:

Dokładnie ładniusie to jest i małe.

Obrazek

Dymi jak DID20, otwór na knota wielki indentyczny jak w DID20 (czyli gdzieś koło 3 mm), pojemność 3 ml (rzeczywista). Wysyłka na następny dzień.
By budzikson
#560377
około 12,5 cm oczywiście bez dripa, sam gienek (DID16) ma taką samą wysokość co DID20 czyli chyba około 53 mm.
Awatar użytkownika
By saradonin
#560608
#17 wylądował :D
Fajny sprzęcik, malutki, bardzo poręczny, wielkością zbliżony do ego z batką 650, tyle że odrobinę grubszy. Konstrukcja zasilania bardzo przypomina GP Piccolo, szczególnie w kwestii minimalizacji wymiarów capa i przycisku. Bardzo podoba mi się też to satynowe wykończenie - szczotkowane!

Jedyny minusik to moim zdaniem guziołek - bardzo leciutko i przyjemnie śmiga (skok ok 1mm) ale lekko się koleboce.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 lis 2012, 23:14 przez saradonin, łącznie zmieniany 1 raz.
By budzikson
#560686
Co do skoku przyznam oraz że lekko się koleboce rację lecz sprężynę w przycisku mam twardawą, możliwe że są te sprężynki równe.
Awatar użytkownika
By rzepkok
#560735
budzikson pisze:Dokładnie ładniusie to jest i małe.

Obrazek



widzę, że sprzęt dotarł :wink:
mam nadzieję, że pasuje - i niech się chmurzy *SMOKEKING*
By budzikson
#560817
rzepkok chmurzy pięknie na 1,1 ohma . Pomacasz za tydzień za spocie, obiecuję.
saradonin ta satin ładna nawet, właśnie nad nią się zastanawiałem ale razem z top capami z brass, ale jakoś mi polerka bardziej podchodzi. Drip firmowy od MMVapors na zimę w sam raz, plastik.
Awatar użytkownika
By gerard88
#727993
Obrazek


Oczywiście musiałem coś zmienić :)
Wywaliłem pin dodatni do konektora i zamieniłem na swój:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.