EPF
Awatar użytkownika
By Dragnon
#439865
Wykonałem takie oto paskudztwo (naprawde paskudne ;D)
Obrazek

Ale dla wszystkich posiadających "Drewniane" Boxy o których ostatnio głośno szukających drewnianej osłonki pod baniaczki:
Kupujemy http://allegro.pl/dzwonki-wietrzne-z-bambusa-95-cm-od-e-djembe-i2262328612.html szukamy odpowiedniej rurki i docinamy ;)
Awatar użytkownika
By gaff
#439885
Ludzie, kolega Dragnon nie robi tych rórek ani obudowy pod zamówienie :) wskazał tylko skąd można wziąć materiał na to i zrobić sobie samemu :)

Co do tematu, ciekawie wygląda :) do drewnianych boxów może się sprawdzić :)
Awatar użytkownika
By ekcaj88
#439886
Dragnon heh ja mowielm o zorbieniu faji bambusowej a nie wlozenie egona w bambus :P cos zle przeanalizowales moja rozmowe z pilotem :P :P :P
A bambusa mozna kupic dowolnego w kwiaciarni lub sklepie ogrodniczym za grosze ;)
Awatar użytkownika
By Dragnon
#440056
ekcaj88 pisze:Dragnon heh ja mowielm o zorbieniu faji bambusowej a nie wlozenie egona w bambus :P cos zle przeanalizowales moja rozmowe z pilotem :P :P :P
A bambusa mozna kupic dowolnego w kwiaciarni lub sklepie ogrodniczym za grosze ;)

Nie widziałem Waszej rozmowy, na ten Pomysł wpadlem z tydzień temu jak kupiłem te Dzwonki.
Mod z bambusa po odpowiedniej obróbce mógłby być naprawdę ciekawy

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.