EPF
Dział o bazach (PG/VG), shotach i solach.
By Wiktorx11
#1926495
Witam , chciałem zakupić pierwszy raz bazę do zrobienia liquidu tylko nie jestem pewny jaką i dlaczego jedna kosztuje 20zł a druga 80zł. Ktoś moglby doradzić?

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By creezzu
#1926530
Baza z banderollą będzie kosztować 80zł, baza nieoakcyzowna będzie tańsza
By Wiktorx11
#1926590
creezzu pisze:Baza z banderollą będzie kosztować 80zł, baza nieoakcyzowna będzie tańsza

Czyli obojętnie którą kupię obie się nadadzą do robienie liqudów?
Awatar użytkownika
By creezzu
#1926619
Jeżeli masz pewność że Twoja nieakcyzowana baza jest dobrej jakości i nie ma żadnych syfów dodanych to tak obie się nadadzą
Awatar użytkownika
By yetisize
#1926635
Albo zrób tak jak większość, i kup za około 50 zł glicerynę i glikol z pure chemical, gaveny, biomusu lub innej polecanej firmy. I będziesz miał dwa litry bazy.
By Wiktorx11
#1926653
yetisize pisze:Albo zrób tak jak większość, i kup za około 50 zł glicerynę i glikol z pure chemical, gaveny, biomusu lub innej polecanej firmy. I będziesz miał dwa litry bazy.

O dzięki to brzmi jeszcze lepiej 2L bazy za bezcenn w porównaniu ile kosztuje gotowa baza.Czyli na spokojnie po wymieszaniu mogą ją wlać do longfilla/premixa z shotami i będzie liquid cnie? A no i jeszcze pytanie ile ta baza musi stać po zmieszaniu glikolu i gliceryny?
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.