EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1926547
Obrazek
Innokin jest producentem, który na polskim rynku swego czasu był dość popularny. Obecnie producent wypuścił na świat interesującego pod-moda, którym jest Innokin Kroma Nova. Zerknijmy na niego.
Innokin Kroma Nova zasilany jest wbudowanym akumulatorem o zawrotnej pojemności 3000 mAh. Rozpędzi się do 60W. Swoim kształtem i budową jest bardzo podobny do Geekvape B60/B100. Kolorowy ekran zawiera wszystkie podstawowe informacje, co pozwala na wygodne i szybkie dostosowanie ustawień. Jest też „tryb smart” dla nowych użytkowników. Pozwala on na nie ingerowanie w ustawienia i pozwolenie by urządzenie samo rozpoznało rezystancję grzałki i dostosowało moc.
Obrazek
Obrazek
Innokin Kroma Nova jest urządzeniem przeznaczonym dla użytkowników zarówno MTL jak RDL, a to za sprawą grzałek oraz precyzyjnej regulacji przepływu powietrza. Dostępne są cztery zespoły grzewcze z serii PZP. Grzałka 0.4Ω sprosta zaciąganiu DTL/RDL, 0.6Ω natomiast MTL/RDL a 1.0Ω oraz 1.2Ω przeznaczone dla MTL. Wkład umieszczony identycznie jak w GeekVape B60/B100 i zalewany jest również od góry, ale w inny sposób. Tutaj należy przesunąć górną część wkładu, zamiast walczyć z uszczelką. Według mnie rozwiązanie, które powinno na stałe zagościć w tego typu urządzeniach.

Pod wyposażony w standardowe zabezpieczenia, a dokładnie: przed zwarciem, przegrzaniem, zbyt niskim oporem itp.
Dostępny jest w ośmiu kolorach, które można zobaczyć na stronie producenta.

Podsumowanie
Innokin Kroma Nova jest dobrą opcją dla osób szukających urządzenia, które oferuje różne typy zaciągania bez konieczności wymiany wkładu na całkiem inne grzałki tak jak ma to miejsce na przykład u Smoka. Duży wbudowany akumulator, prosty i wygodny w użytkowaniu to coś, czego wiele konsumentów oczekuje.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.