EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By BocianDos
#1926380
Obrazek

Hellvape Dead Rabbit Solo RTA, to kolejna odsłona znanej serii od tego producenta, który ponownie prezentuje nam odświeżoną wersję znanego atomizera w wersji na pojedynczą grzałkę tak jak w przypadku Fat Rabbit Solo RTA. Jest to kontrukcja, która pozwala zmniejszyć zużycie liquidu i jest dużo bardziej przyjazna dla początkujących.
Specyfikacja

Obrazek

Wygląd i budowa
Atomizer jest zdecydowanie mniejszy od poprzedników, mamy tutaj zaledwie 38mm wysokości i 24mm szerokości, co powinno sprawić, że bez problemu założymy go nawet na mniejsze zasilanie tak, aby nie wystawał poza obrys. Producent zdecydował się na zastosowanie tutaj górnego przepływu powietrza, co powinno ograniczyć nam wycieki liquidu nawet przy niezbyt dokładnie założonej wacie.

Obrazek

Atomizer posiada też bardzo wygodny system zalewania poprzez przesunięcie górnej pokrywy. Rozwiązanie to kiedyś cieszyło się bardzo dużą popularnością, lecz producenci zaczęli częściej decydować się na odkręcaną górną pokrywę. Uważam, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie i dobrze jest widzieć je ponownie.

Obrazek

Deck wygląda bardzo prosto, bez żadnych udziwnień. Sprawdzi się zarówno dla początkujących jak i dla bardziej doświadczonych vaperów.

Obrazek
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.