EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By Bandit1908
#1926373
Obrazek
POD NEVOKS Feelin A2 – to bardzo ciekawe urządzenie, pomimo swoich rozmiarów imponuje wieloma cechami, dając użytkownikowi możliwość korzystania z kilku metod palenia. Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki. Przyjrzymy się bliżej tej konstrukcji. Zapraszam do recenzji.
Metody jakie oferuję nam Fellin A2 to RDL, DTL, MTL – wszystko zależne od zespołu grzewczego, którym jest Nevoks A1 POD o zakresie rezystencji aż 0.4- 1.2 Ohm. To bardzo wiele, rzadko spotyka się urządzenie, które pozwala skorzystać z aż tylu metod. Jakby tego było mało, zakres pracy Fellin’a to 5-30 W. jak na tak drobne urządzenie, jest to naprawdę zadowalający wynik.



Urządzenie zasilane jest wbudowanym akumulatorem o pojemności 1000 mAh. stan baterii oraz wiele innych podstawowych parametrów zobaczymy na małym ekranie OLED, który został perfekcyjnie wkomponowany w główną ściankę urządzenia. Warto wspomnieć również o możliwości kontroli przepływu powietrza za pomocą suwaka – umieszczonego również na bocznej części Poda. Zaraz nad wyświetlaczem znajduje się blokada, która za pomoc dotyku uniemożliwi pracę urządzenia.


Obrazek
Feelin A2 posiada dosyć drobną konstrukcję; 22*13,4*124,5 mm. przy zachowaniu wagi 45 g. zapewni nam to świetną swobodę oraz możliwość przechowywania w każdym miejscu, bez obawy o wagę urządzenia.



W opakowaniu Wersji TPD znajdziemy:

1x Fellin A2 POD (1000 mAh)

1x Nevoks A1 POD 0.4 Ω (2 ml)

1x Nevoks A1 POD 0.6 Ω (2 ml)

1x Kabel Typ-C

1x Instrukcja obsługi

Jest to dosyć standardowy uposażenie, które zapewni nam wszystko czego potrzeba aby zacząć palić, jedyny minus to brak smyczy – którą dostaniemy w innych modelach producentów.

Obrazek

Wykonanie:

Urządzenie jest wykonane dosyć solidnie, materiały to klasycznie Aluminium w połączeniu z plastikiem. Szata graficzna posiada dobrą jakość oraz ton koloru. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.


Obrazek


Podsumowanie:
POD NEVOKS Feelin A2 nie wniósł sobą nic nowego do branży. Nie znalazły się tam żadne nowe rozwiązania, natomiast jako klasyczny w swoim gatunku pod wypada w porządku. Mam nadzieję, że spotka się z w miarę ciepłym odbiorem i znajdzie rzesze swoich wyznawców oraz fanów. Będzie to dobre rozwiązania dla nowych użytkowników oraz osób, które cenią sobie ekonomię ponad jakość palenia. Oczywiście nie zabranie przyjemności palenia.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.