EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By Bandit1908
#1926367
Obrazek
SMOK Tech247 - wydaje się być dosyć dobrą alternatywą od smoka w średnim pułapie cenowym. Firma prezentuje nam urządzenie kompaktowe, drobne o dosyć wydajnym akumulatorze oraz szerokich możliwościach palenia. Konstrukcja pod względem grafiki i wyglądu zdaje się nie przypominać innym modeli od Smoka. Czy tym razem dostaniemy coś ciekawego? Zapraszam do recenzji...




Tech 247 to drobne urządzenie o dokładnych rozmiarach  100.7*34.9*18.3 mm. nie przeszkodziło to w umieszczeniu w nim wbudowanej baterii o mocy aż 1800 mAh będąc dosyć dużą konkurencją dla innych czołowych modeli w swojej serii; 50 W, 5. Urządzenie wspomagane ładowaniem typu Fast-Charge, które gwarantuje aż 1,6 A co daje nam ciekawy wynik doprowadzenia baterii do pełnej kondycji w nieco ponad 1 h. Tech 247 posiada również regulację mocy w szerokim zakresie 5-30 W. taka decyzja odbija się pozytywnie na ergonomii urządzenia natomiast zostawia lekkie braki w kwestii osób lubiących naprawdę dużą chmurę - i niestety nakierowuje na swoje wcześniejsze modele oferujące zdecydowanie więcej aniżeli skromne 30 W. 
Obrazek

Ciekawym i bardzo użytecznym ,,bajerem" jest zawleczko- smycz która powinna chroni dość szeroki ustnik przed różnymi zanieczyszczeniami, które występują w naszych torbach lub środkach kieszeni, moim zdaniem działa to zdecydowanie na plus urządzenia. Klasycznie jak na dzisiejsze standardy mamy możliwość korzystania z 2 trybów pracy, auto-zasiągania oraz bardziej klasycznego guzika start. Umieszczony jest blisko skromnego ekranu OLED dającego wgląd w podstawowe parametry urządzenia.
Obrazek
Zespół grzewczy to dedykowany set-up m-coil szalenie przypominający inną serię LP 1, która sprawowała się bardzo dobrze. Pojemność całego wkładu to 2 ml. które oczywiście wynikają z nadanego prawa w naszym kraju. Szata graficzną prezentuję się znakomicie, do wyboru mamy szeroki wachlarz odcieni, które stawiają na klasyczne tony i kolory, nie będąc zbyt krzykliwe. Każdy powinien znaleźć tam coś dla siebie.
Obrazek

Podsumowanie.
SMOK Tech247 to naprawdę przyjemne urządzenie. Nie znam dokładnej ceny w Polsce, natomiast, patrząc na angielskie strony zdaję się kusić pod każdym względem. Zdecydowanie trafił w mój gust, jest skromny mały i ekonomiczny, to wszystkie cechy, które uważam za przednio istotne, jedyny lekki minus w obiektywnej rzecz jasna ocenie, to zaledwie 30 W. mocy która zdaję się nie znaleźć rzeszy wyznawców. Natomiast i tak uważam, że jest to bardzo ciekawe urządzenie.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.