EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By lysamiernota
#1926336
Siema, po wielu kupionych jednorazówkach stwierdziłem, że nie mogę wiecznie ich kupować bo za dużo wychodzi, przez co kupiłem sobie Geekvape Sonder Q, i mam do Was pare pytań

1. Znajomy zalał mi Piniakoladę, czy po wyjaraniu całego tanka muszę go jakoś przeczyścić czy od razu mogę wlać np. Winogronówkę?
2. Czy muszę zawszę jarać tanka do końca? Np. gdy jest końcówka liquidu i już po prostu nie leci chmura, mogę tak po prostu otworzyć wieczko na kartridżu i go wylać?
3. Jakich liquidów unikać oprócz mentolowych, żeby nie uszkodzić urządzenia?

Wiem, że są to głupie pytania, ale nie chce po prostu szybko załatwić swojego nowego sprzętu. Wielkie dzięki mordy i życze Wam wesołych świąt
Awatar użytkownika
By creezzu
#1926340
1. Możesz, najbezpieczniej wyczyścisz watę z poprzedniego liquidu zalewając bezsmakową bazę. Możesz, nie musisz, po zalaniu nowego liquidu przez pewien czas będziesz czuć dwa smaki jeżeli nie "przeczyścisz" bazą.
2. Nie. Jak może nie lecieć chmura?
3. Menthol, cukierki lodowe, energetyk, ogólnie bardzo aromatyczne intensywne smaki. Takie smaki mogą powodować pękanie kartridży, oraz szybciej mogą Ci się palić grzałki
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.