EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By BocianDos
#1926073
Obrazek

Rincoe Manto AIO Plus II Kit to najnowsze urządzenie tego producenta, które z pewnością zwróci uwagę każdego miłośnika e-papierosów. O poprzedniej wersji więcej możecie przeczytać tutaj. Dzięki nowemu układowi Manto 2.0, urządzenie oferuje nie tylko doskonałą wydajność, ale również szeroki zakres funkcji. Czy spełni Twoje oczekiwania? Przekonajmy się.

Obrazek

Wygląd i Konstrukcja
Manto AIO Plus II Kit zachwyca swoim nowoczesnym designem. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, urządzenie jest nie tylko estetyczne, ale również trwałe i ergonomiczne. Producent odszedł trochę od prostoty designu znanej z pierwszego modelu tego AIO. Teraz jest bardziej krzykliwe i z pewnością mocniej przyciąga uwagę.

Obrazek

Bateria i Wydajność
Urządzenie jest zasilane przez jedną zewnętrzną baterię 18650 i oferuje maksymalną moc 80W. Pozwala to na bardzo długi czas używania na jednym ładowaniu, a dzięki zastosowaniu ładowania typu C, ładuje się szybko, przez co nie musimy się z nim rozstawać na długo. Dużym plusem zastosowania wymiennych ogniw jest też możliwość podmiany rozładowanej baterii na w pełni naładowaną, przez co możemy korzystać z urządzenia praktycznie bez żadnych przerw. 3 kolorowy wskaźnik LED ułatwi monitorowanie stanu baterii.

Obrazek

Grzałki i Wkłady
Manto AIO Plus II jest kompatybilny z różnymi grzałkami Manto AIO, w tym z grzałką RBA. To oznacza, że urządzenie oferuje zarówno MTL, DTL, jak i możliwość własnoręcznego tworzenia grzałek co oznacza dla nas praktycznie nieograniczone możliwości.

Obrazek

Kolorystyka
Dostępne są cztery wersje kolorystyczne: czarny, zielony, niebieski i pomarańczowy. Każdy z nich prezentuje się równie atrakcyjnie.

Obrazek

Podsumowanie
Rincoe Manto AIO Plus II Kit to urządzenie, które z pewnością zasługuje na uwagę. Dzięki nowemu układowi Manto 2.0, szerokiemu zakresowi mocy i kompatybilności z różnymi grzałkami, jest to produkt, który z pewnością zadowoli zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników e-papierosów. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem MTL, DTL, czy DIY, to urządzenie oferuje coś dla każdego.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.