EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By MJ_Vape
#1926027
Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam kolejną popularne liquidy na soli nikotynowej czyli – IVG Salt.
Za serię liquidów IVG (IVapeGreat) Salt odpowiada firma Acme Vape Lab. Zajmują się również e-papierosami jednorazowymi IVG Bar +, a także kiedyś mogliście natrafić na ich premixy Team 120. Siedziba Acma Vape znajduje się w Preston w Wielkiej Brytanii. W ich ofercie znajdziemy masę mixów smakowych, jak i pojedyncze mięty, mentole, a także tytoniowe. Dzisiaj skupimy się na tych dostępnych w Polsce.

Liquidy IVG Salt dostępne u nas mają stężenie 20mg soli nikotynowej w 10ml butelkach. Proporcje samego płynu to 50VG/50PG, nadające się idealnie do podów.

Warto również wspomnieć, że sól nikotynowa jest świetnym rozwiązaniem gdy zależy Wam na vapowaniu przy dużym stężeniu nikotyny, a nie chcecie utracić smaku płynu.

Ice Menthol

Obrazek

Wiele osób nie lubi vapować płynów smakowych, zwłaszcza tych słodkich. Najczęstszą alternatywą jest najzwyklejszy mentol. Osobiście jestem wielkim fanem mięt jak i koolady, zwłaszcza na przełamanie słodkich, owocowych płynów. Do tego świetnie sprawdził mi się właśnie Ice Menthol. Nie dostarczał żadnej słodyczy, a przyjemne orzeźwienie. Dla osób, które przy analogowych papierosach palili je w wersji mentolowej uważam, że to świetny zamiennik. A sam smak mentolu bardzo przypominał te z zielonych paczek.

Kiwi Lemon Kool

Obrazek

Żeby zostać dalej przy chłodnych smakach idealnym rozwiązaniem jest właśnie Kiwi Lemon Kool. Przy wdychaniu czuć delikatną słodycz kiwi, która przy wydechu zastąpiona jest kwaśną nutą cytryny, a wszystko otulone jest chłodną nutą koolady. Ten liquid idealnie sprawdził mi się w letnie upały, dając dodatkowego orzeźwienia, a jednocześnie ani przez moment nie czułam się „przesłodzona„.

Strawberry Watermelon Chew


Obrazek

Czyli truskawkowo arbuzowa guma balonowa! Nie jestem zwolennikiem mocno słodkich płynów, jednak po ten smak z chęcią wracałam. Oba owoce były wyczuwalne zarówno przy wdychaniu jak i wydychaniu. Jednak na koniec pozostawał dodatkowo smak gumy balonowej. Był to jeden z liquidów, który w swojej intensywności jak i słodyczy przeganiał nie jedną jednorazówkę.

Rainbow Blast

Obrazek

Zostając przy niestandardowych smakach, czas na kwaśne skittlesy. To jest zdecydowanie mój ulubiony smak z serii IVG. Pomimo braku koolady czy mięty paliłam go bez przerwy do końca buteleczki. Liquid mimo, że miał być kwaśny to nie była to wyczuwalne na żadnym urządzeniu. Jedynie pozostawiał nutę kwaśności pod koniec wydechu. Sam smak jest na tyle ciekawy i niecodzienny, że warto sięgnąć po niego.

Liquidy IVG Salt znajdziecie jeszcze w wielu innych smakach, zarówno z ice jak i bez niego. Na pudełku w nazwie znajdziecie napis „premium e-liquids” i jak najbardziej się z tym zgadzam. Jeżeli szukacie płynów, które będą najbardziej zbliżone do e-papierosów jednorazowych to polecam wypróbować tę serię. Smaki są bardzo intensywne, na żadnym z próbowanych nie zawiodłam się. Do tego wszystkiego są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Trzeba przyznać Brytyjczykom, że potrafią robić płyny.

Liquidy testowane były na:
Pod Aspire Cyber G
Wkład TG Pod 0.8ohm

Atomizer Vandy Vape Pyro v3 RDTA
Grzałka Fat Cloud Framed Staple (single 0.33ohm)
Bawełna Fat Cloud Bacon Type



Recenzja zawiera moją własną, obiektywną opinie. Smaki mogą się różnić w zależności do urządzenia czy własnych preferencji smakowych.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.