EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Ravishing
#1925975
Chciałbym kupić Mamie e-papieros w miarę mało awaryjny i do którego części będą łatwo dostępne i niezbyt drogie. Jednocześnie nie chciałbym wydawać na niego majątku a pójść na jakiś kompromis sprawdzonych modeli w przystępnej cenie. Swego czasu miała wcale nie najtańszy model którego nazwy nie pamiętam, później któryś z modeli volish, teraz zapewne trochę na rynku się pozmieniało. Na ogół narzekała na drapiący w gardło dym (chyba dosyć popularny problem). Czy można ten efekt jakoś zminimalizować ? Z innych problemów które zgłaszała to dosyć krótko działająca bateria.

Zakup podyktowany jest obawą o jej zdrowie. Już od wielu lat ponownie pali analogi co prawda wypala około 6 papierosów dziennie ale robi to od młodych lat regularnie. Czy są jakieś przesłanki odnośnie różnic w szkodliwości zwykłych e-papierosów a podgrzewaczami typu Glo ? Do tych drugich jakoś nie jestem przekonany przez plastikowe filtry jak również ceny wkładów.
Ohmy na dripie

Witam ostatnio zacząłem moją przygodę z dripowanie[…]

Hej , mam problem z Aegis legend 2. Otóż wczoraj w[…]

Pomoc — Ursa Pocket

Jestem nowy jeśli chodzi o e-papierosy, mało co wi[…]

Czy to koniec branży vape?

Nasza branża bez wątpienia co rusz spotyka się z […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.