EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
By Tony_Wapuje
#1925612
Dovpo Odin 2, czyli następca moda, którego przedstawiać nie trzeba. Dovpo i Vaperz Cloud wraz z Vaping Bogan ponownie zaskakują wersją drugą. Czy ta odsłona zyska tak duże grono fanów, jak kultowa na dziś dzień jedynka ?

Wygląd i konstrukcja

Obrazek
Dovpo Odin 2 wygląda dokładnie tak, jak można byłoby się tego spodziewać. Druga edycja wydaje się jednak bardziej nowoczesna. Nowy Odin jest przede wszystkim chudszy i mniej masywny. Na froncie widzimy przycisk z kultowym logiem Bogana, którego oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć. Pod nim znajdują się 3 przyciski sugerujące, że w przyszłości dostaniemy to samo, jednak w wersji DNA, na którą wielu będzie wolało poczekać.

Obrazek
Dane czysto techniczne na temat moda prezentują się następująco: Miejsce na dwa akumulatory 21700, maksymalna moc wyjściowa 200 W i wsparcie parowników ze średnicą do 30 mm. Jest konkretnie ? Owszem.

Akumulatory montujemy za magnetyczną klapką na tyle moda. To rozwiązanie przemawia do mnie bardziej i jest zdecydowanie lepsze niż przestarzałe już drzwiczki na dole, które łatwiej zepsuć. Za sprawą nowej konstrukcji nasze akumulatory będą bardziej widoczne więc warto zaopatrzyć się w naprawdę fajne owijki, bo te zawarte w zestawie są świetne, ale nie starczą na wieki.

Elektronika

Interfejs wygląda intuicyjnie, a jego obsługa nie przysporzy nam problemów. Jednakże obecny brak wersji DNA boli i raczej zaczekam z zakupem na taką edycję. Możliwości tego czipu są ogromne, a jako fan personalizacji nie mogę przeboleć jej braku. Przewiduje, jednak że czas oczekiwania na upragnioną wersję nie będzie aż tak długi, bo klienci na nią znajdą się już teraz.

Podsumowanie

Dovpo Odin 2 to konkretny mod, który całkowicie zasługuje na miano godnego następcy. Kilka fajnych technicznych zmian z zachowaniem kultowej stylistyki to jedna z wielu rzeczy, za które można ten sprzęt chwalić. Drugą są na pewno warianty kolorystyczne, bo ten fiolet wygląda naprawdę dobrze, a jak pojawią się inne kolory znane ze Stubby AIO to mamy hit.
Longfille #TAG - legendarny powrót

Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba niko[…]

Witam. Od ładnych kilkunastu lat wapuję za pomocą […]

Jednorazówki

Siemka, jakie jednorazówki teraz polecacie żeby ta[…]

Ursa nano - brak ładowania

witam mam problem, a dokładnie ursa po podłączeniu[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.