EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach zasilań, aktualności i nowości.
By Tony_Wapuje
#1925481
Hastur Boro AIO 21700, czyli sprzęt hobbystyczny od marki Cthulhu, która głównie z tego słynie. Jeśli Pulse AIO jest dla ciebie zbyt tani a klasyczny Billet Box zbyt drogi, trafiłeś w idealne miejsce. Przyjrzyjmy się bliżej temu urządzeniu.

Wygląd i Konstrukcja

Obrazek
Hastur Boro AIO 21700 wygląda jak typowy przedstawiciel tego segmentu. Akumulator i chipset znajdują się po stronie przeciwnej do tanka. Rozwiązanie to uchroni nas przed tragedią spowodowaną wyciekiem. Nie trzeba wspominać, że sprzęt kompatybilny jest z atomizerami BORO.

Obrazek
Na rynek trafiają dwie wersje różniące się od siebie chipami. Jeden z nich to Atom o maksymalnej mocy wyjściowej 85 W. Drugi to pożądany przez fanatyków DNA 60, o którym nie trzeba opowiadać. W przypadku zakupu takich urządzeń warto dopłacić do poprawnej opcji, czyli tej z DNA.

Główną cechą AIO jest jednak szeroka możliwość dostosowania oraz wyrażania siebie. Na rynku pojawiają się już akcesoria takie jak panele czy przyciski, a producent deklaruje, że będzie ich jeszcze więcej. Mając trochę zbędnej gotówki, można zaszaleć a przede wszystkim posiadać urządzenie wyróżniające się z tłumu.

Kolorystyka

Obrazek
Trzy wersje kolorystyczne, czyli pomarańcz, niebieski i czarny. Każdy z nich domyślnie wyposażony jest w przyciemniane czarne panele. Fakt zawarcia ich w zestawie cieszy, bo dla wielu jest to absolutny must have jeśli chodzi o AIO.

Opakowanie

Obrazek
Hastur Boro AIO 21700 ma w zestawie przejściówkę na akumulatory 18650, boro tanka z logiem producenta, kabel do ładowania i zapasowe uszczelki. Przed zakupem musimy zaopatrzyć się w mostek, bez którego nie zamontujemy w zbiorniku grzałek oraz klasycznie w akumulator.

Podsumowanie

Nowe AIO od Cthulhu to sprzęt dla ludzi, którzy w dziedzinie e-papierosów siedzą od dawna, a zwykłe mody i atomizery przestały dawać satysfakcje. Jeśli szukasz czegoś innego a wysokie koszty akcesoriów, nie są dla ciebie problemem to Hastur AIO będzie ciekawym wyborem.

Witam. Od ładnych kilkunastu lat wapuję za pomocą […]

Suorin Fero-lepsze niż Oxva?

https://i.ibb.co/p2gfysq/1.jpg […]

oxva działa tylko na przycisk

Od kilku dni posiadam OXVA XLIM PRO. Dziś oxva zac[…]

Longfille #TAG - legendarny powrót

Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba niko[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.