EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By MJ_Vape
#1925440
Geekvape Wenax K2, kolejna nowość od popularnego i lubianego przez vaperów producenta. Mogliście niedawno przeczytać o Wenax Q. Powitajmy, więc kolejnego w rodzinie!
Specyfikacja:
    Wymiary: 115mm x 11mm x 22mm
    Tryby pracy: Auto-Draw (automatyczne zaciąganie) i przycisk
    Moc (W): 7-18W
    Akumulator: 1000mAh (wbudowany)
    Zakres rezystancji (Ω): 0.8Ω/1.2Ω
    Typ USB – USB-C
Kolorystyka:
Obrazek
Kolorów może i nie ma za dużo, ale są tak dobrane, że bez problemu każdy dobierze coś dla siebie. Jak możemy zauważyć połowa będzie matowa, a reszta połyskująca. Fioletowych urządzeń nie ma za dużo na rynku, więc nie muszę raczej głośno mówić, że Matte Violet jako pierwszy przyciągnął moją uwagę.
Budowa:
Obrazek
O Geekvape Wenax K2 możemy powiedzieć z pewnością, że jest ulepszoną i ładniejszą wersją swojego poprzednika. Powiększono pojemność akumulatora do 1000mAh, dzięki czemu powinniśmy móc cieszyć się naszym urządzeniem po jednym naładowaniu przez około 2 dni.
Obrazek
Urządzenie samo w sobie jest bardzo proste w obsłudze, a inteligentne diody LED ułatwiają to jeszcze bardziej. Wenax K2 posiada 3 tryby mocy zapodawanej na grzałkę:
    Biały – niski
    Niebieski – pośredni
    Zielony – najmocniejszy
Rozwiązanie samo w sobie jest przydatne, ale znane choćby z Aspire Flexus Q.

Tak samo dowiemy się o stanie naładowania baterii:

    Czerwony – 0-30%
    Niebieski – 31-69%
    Zielony – 70-100%
Obrazek
Dodatkowo po naciśnięciu przycisku 5 razy włącza nam się blokada, dzięki której urządzenie nie włączy się nam przez przypadkowe wciśnięcie go.
Pod jest kompatybilny z wkładami od poprzedniej wersji Geekvape Wenax K1, które zostaną ulepszone. Mają oddawać lepiej smak, zapewnić dłuższą żywotność, a także na spokojnie będzie można palić na nich płyny bez nikotyny i na soli nikotynowej.
Na boku poda mamy dostępną regulację przelotów powietrza.

Podsumowanie:

Geekvape Wenax K2 tak naprawdę nie wyróżnia się specjalnie na rynku. Rozwiązania wykorzystane przez producenta już są znane od dłuższego czasu. Jednak z pewnością będzie konkurencją dla innych modeli. Sama obudowa, jak i jakość wykonania przyciągają uwagę, a wygodne i proste korzystanie z niego to tylko dodatkowe zalety. Czy warto wymieniać go z Wenax’a K1? Zdecydowanie tak. Choćby dla samej pojemności baterii.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.