EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1925219
Wotofo Profile X RTA został wypuszczony jakiś czas temu i z opinii, które udało mi się już przeczytać, wnioskuję, że może  być naprawdę warty uwagi. Firma zapewnia, że dzięki zastosowanym zmianom jest jeszcze smaczniej. Sprawdźmy zatem.

Specyfikacja 
Rozmiar: 28 × 43.7 mm
Pojemność: 5 ml standard, 2 ml dla TPD, 8 ml z Bubble Glass (w zestawie)
Typ przepływu powietrza: Regulowany górny przepływ powietrza
Drip Tip: 810
Gwint: 510

Jak widzimy, posiada on górny przepływ powietrza, co jest bardzo dużym plusem, gdyż nie powinien ciec w momencie złego ułożenia bawełny. Duże szkło, które jest w zestawie, pozwala na dłuższy czas użytkowania bez konieczności dolewania liquidu.

Kolorystyka 
Obrazek
Jak widać, do wyboru mamy 6 wersji kolorystycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie, mi osobiście do gustu przypadł bardzo kolor niebieski.

Budowa

Wotofo Profile X RTA daje możliwość zamontowania dwóch grzałek lub jednej, dodatkowo jest też możliwość zamontowania siatki mesh, więc do wyboru do koloru. Tak jak wspominałem, posiada on górny przepływ powietrza, jest to duży plus, gdyż eliminuje wycieki.
Obrazek
Producent zapewnia, że taka budowa atomizera pozwala na jeszcze lepsze wydobycie smaku, i patrząc po opiniach na jego temat, które krążą w internecie, to faktycznie musi być to prawda.

Podsumowanie 

Wotofo Profile X RTA jest ciekawym atomizerem, wartym uwagi dla miłośników budowania własnych zestawów. Myślę, że sam się na niego skusze ze względu na jego uniwersalność, jeśli wpadnie w moje ręce, to na pewno wam o tym napisze.
Longfille #TAG - legendarny powrót

Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba niko[…]

Witam. Od ładnych kilkunastu lat wapuję za pomocą […]

Jednorazówki

Siemka, jakie jednorazówki teraz polecacie żeby ta[…]

Ursa nano - brak ładowania

witam mam problem, a dokładnie ursa po podłączeniu[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.