EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Bonusowarpk
#1925030
Witam .posiadam AEGIS LEGEND 2 . Na ekranie wyświetla mi się takie coś VPC : P1 P2 P3 P4 P5 i mam opcje żeby ustawić tam liczbę ...jakie liczby powinnam poustawiać....chciałabym zeby moja chmura byla tak duża jak na samym początku bo teraz jest bardzo mała...czuje smak świetniena grzalki sa nowe kilkakrotnie zmieniałam i przypuszczam ze cos mam zle poustawiane.chodzi mi tylko o to zeby chmura była większa i jak może ktoś wytłumaczyć oco chodzi z tym vpc i jaka moc mam tam ustawić ..bo różnie poustawiałam np P1 na 70 P2 na 60 a reszta na 50 a nie wiem czy to dobrze....
Awatar użytkownika
By SqrK
#1925032
Cześć, przede wszystkim napisz jaki masz atomizer, jeśli ten co był dołączony w zestawie KIT(Geekvape Zeus Sub Ohm tank), to powiedz, której grzałki do niego używasz, bo są różne, a na pewno są 2 rodzaje dedykowane(grzałka z serii Z (0,2Ohm 70-80W i 0,25Ohm 45-57W).
Zmień z VPC na Power. Kliknij 3x szybko główny przycisk, następnie - + szukasz pomiędzy Power/Bypass/VPC/TC-. Jak znajdziesz Power, to przytrzymaj chwile 2-3sek. główny przycisk, następnie ustaw sobie odpowiednio do grzałki moc Wat, czyli 45-80W w zależności. Jak nie wiesz jaką masz grzałkę to zacznij od 45W i zwiększaj aż będziesz usatysfakcjonowana.

ps. tryb VPC zmienia automatycznie napięcie co chwile, P1 P2 P3 to jest kolejność po prostu, całkiem spoko się tego używa do "rozgrzania grzałki", np. P1 ustawiasz 60 P2 40-P3 40, i w takiej kolejności co sekundę na grzałkę będzie podawane napięcie. Mało przydatne, chociaż w zime przy dużych minusowych temperaturach zdarza mi się używać.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.