EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1924173
Obrazek
Obrazek
Vaporesso nie skończyło reaktywacji swojej serii GEN i tym samym możemy powitać Vaporesso Gen Fit 40. Czy jakość wykonania pozostała na tym samym poziomie? Sprawdźmy.
Ten minimalistyczny zestaw (117,9 mm x 32.25 mm x 22,53 mm) zawiera w sobie wbudowane ogniwo o pojemności 2000 mAh. Maksymalna moc wyjściowa, jaką osiąga to 40 W. Przyciski takie jak „fire button” czy do regulacji mocy zostały umieszczone na boku urządzenia, natomiast niewielki wyświetlacz (0,42″) producent umieścił od góry. Na ekranie znajdziemy podstawowe informacje takie jak: poziom naładowania akumulatora, moc, oporność grzałki czy licznik zaciągnięć. Urządzenie nie wygląda na skomplikowane i też takie nie jest. Dostępny jest w sześciu kolorach i nawet fani różu znajdą coś dla siebie.
Obrazek
Atomizer, jaki dostajemy w zestawie to Vaporesso iTank X. Jest on kompatybilny z grzałkami z serii GTX, które już dobrze znamy choćby z urządzenia, jakim jest Vaporesso Target 80. Jak na producenta przystało tak i w tym wypadku otrzymujemy atomizer, który ma nie wyciekać dzięki systemowi cyrkulacji liquidu.
Obrazek
Podsumowanie
Vaporesso Gen Fit 40 nada się na pewno na zestaw startowy. Mimo że maksymalna moc wyjściowa tego zestawu to 40 W, to jest to wystarczające. Dobrze znane grzałki i brak wycieków również przemawiają na plus tego urządzenia. Niewielkie wymiary sprawiają, że nada się na codzienne użytkowanie.
Epapieros jednorazy w samolocie

Cześć, z racji że w sobotę wybieramy się na wakacj[…]

Brzęczenie elektryki

Witam, w posiadanym modzie vaptio p1 podczas palen[…]

Solus smok nie działa

Witam Ostatnio zdobyłem 2 solusy smoki. Kupiłem d[…]

Aegis Legend 2 KIT

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Po[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.