EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1923555
Global Forum on Nicotine to coroczne wydarzenie, które odbywa się od 2014 roku i jest jedyną międzynarodową konferencją skupiającą się na tym, w jaki sposób e-papierosy, woreczki nikotynowe, szwedzki SNUS czy nowatorskie wyroby tytoniowe mogą pomóc ludziom przestać palić tradycyjne papierosy.
Obrazek
Formuła i miejsce

W tym roku ponownie Global Forum on Nicotine odbędzie się w Polsce. Organizatorzy informują, że wydarzenie odbędzie się w Warszawie i potrwa od 16 do 18 czerwca. Formuła będzie opierać się na sukcesie wydarzenia hybrydowego z 2021 roku – połączenie konferencji tradycyjnej oraz online przy wykorzystaniu platformy GFN•TV do streamowania wybranych sesji.
Obrazek
Twoje pomysły

Trzeciego marca został uruchomiony program informacyjny GFN News. Śledź materiały w których posłuchasz jak czołowi światowi eksperci od redukcji szkód związanych z paleniem tytoniu oraz konsumenci nikotyny omawiają najnowsze osiągnięcia naukowe, regulacyjne i polityczne.
Jeśli masz przemyślenia lub pomysły na prelegentów i tematy na konferencję w 2022 roku – podziel się nimi z Organizatorami! (https://gfn.events/contact)
Logic compact - nie działa

Witam mam problem mianowicie kupiłem logica i po m[…]

jak zaktualizować draga 3 na wersję TC ponieważ wy[…]

Rozcieńczanie bazy nikotynowej 72mg

Cześć. Robię oleje już od 4 lat. Zawsze kupowałem […]

Uwell Sculptor- wyrzeźbiony pod

http://www.editer.pl/fotka/f334c5503e[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.