EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1923555
Global Forum on Nicotine to coroczne wydarzenie, które odbywa się od 2014 roku i jest jedyną międzynarodową konferencją skupiającą się na tym, w jaki sposób e-papierosy, woreczki nikotynowe, szwedzki SNUS czy nowatorskie wyroby tytoniowe mogą pomóc ludziom przestać palić tradycyjne papierosy.
Obrazek
Formuła i miejsce

W tym roku ponownie Global Forum on Nicotine odbędzie się w Polsce. Organizatorzy informują, że wydarzenie odbędzie się w Warszawie i potrwa od 16 do 18 czerwca. Formuła będzie opierać się na sukcesie wydarzenia hybrydowego z 2021 roku – połączenie konferencji tradycyjnej oraz online przy wykorzystaniu platformy GFN•TV do streamowania wybranych sesji.
Obrazek
Twoje pomysły

Trzeciego marca został uruchomiony program informacyjny GFN News. Śledź materiały w których posłuchasz jak czołowi światowi eksperci od redukcji szkód związanych z paleniem tytoniu oraz konsumenci nikotyny omawiają najnowsze osiągnięcia naukowe, regulacyjne i polityczne.
Jeśli masz przemyślenia lub pomysły na prelegentów i tematy na konferencję w 2022 roku – podziel się nimi z Organizatorami! (https://gfn.events/contact)
Drag X problem z buchami

Witam, mam problem otóż w moim drag x ostatnio zac[…]

Problem z Drag-iem 2

Witam. Niedawno zakupiłem Draga 2 od Voopoo , i n[…]

Pod, który ciągnie mało lq

Przychodzę z pytaniem. Jestem zainteresowana kupne[…]

Problem z Vape Pen v2 kit

Na wstępie chciałbym się przywitać jako nowy człon[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.