EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By ZapKarol
#1923228
Rynek podmodów jest dosłownie zalany wszelkiej maści urządzeniami od różnych producentów. Czy OXVA Origin Mini wyróżnia się wśród nich? Przekonajmy się.

Specyfikacja:
Obrazek

Pierwsze wrażenie nie rzuca na kolana. Producent oferuje nam klasyczne parametry dostępne w wielu urządzeniach ze światowego rynku. Stosunkowo niska waga w postaci 120 gramów, port ładowania USB-C i skromny, OLEDowy wyświetlacz. Jedynym aspektem przyciągającym uwagę jest design urządzenia, ale o tym powiem później.

Chip:
Obrazek

Chip w OXVA Origin Mini oferuje nam całkiem sporą gamę przeróżnych zabezpieczeń. Kwestie bezpieczeństwa są bardzo ważne, każdy może sobie przypomnieć wiele modeli robionych „na kolanie”. Skutkowało to potem samozapłonami i wybuchami.

Zespoły grzewcze:
Obrazek

Całkiem bogato prezentuje się kompatybilna baza zespołów grzewczych przygotowanych przez OXVA. Urządzenie może być dostosowane pod fanów zaciągania klasycznego jak i fanów sporej chmury.

Warianty kolorystyczne:
Obrazek

OXVA w tym modelu oferuje nam pięć wariantów kolorystycznych urządzenia. Moją uwagę zdecydowanie przykuwa srebrny z ciemnobrązowym wykończeniem. Także fani czegoś nietuzinkowego znajdą tu coś dla siebie.

Podsumowanie:
Jedynym aspektem czym można wyróżnić OXVA Origin Mini jest wygląd. Cała reszta podzespołów i możliwości oferowanych z tym modelu pokrywa się z obowiązującymi na rynku trendami.

Cześć Wam. :bry Rozpoczął się kolejny okres r[…]

Blotto RTA Single Coil, można powiedzieć, że nares[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.