EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By C4rl0s2
#1857695
Witam.
Miałem problem z IJustem S, że wyciekał liquid przez otwory powietrza. Próbowałem już wszystkiego, żeby nie ciekło. Postanowiłem kupić sobie nowego IJusta 3 ze sklepu ze świadomością, że będzie inaczej. Po jakimś tygodniu użytkowania dzieje się tak samo, że przez otwory powietrza wycieka liquid. Wymieniałem grzałkę, a po kilku godzinach to samo. Uszczelki wszystkie są. Wie ktoś co powinienem zrobić? Może ja coś źle robię XD, ale nie wydaje mi się :/
By Krasnal45
#1857696
Trzeba mieć niesamowitą haryzmę, żeby po problemach z ajdżastem kupować drugiego. Szacun :lol:
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1857697
Posiadanie już Ijusta S nie nauczyło ciebie aby nie kupować następnego? Czy to będzie nawet najnowszy model to zawsze będzie to tylko Ijust. Co oznacza wywalone pieniądze w błoto.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1857698
C4rl0s2 pisze:Wie ktoś co powinienem zrobić?

Kupiś trzeciego :mrgreen: Podobno do 3 razy sztuka.
Oddaj go i kup Pico+Melo. Tam nie będziesz miał tych problemów.
By C4rl0s2
#1857699
Brat ma IJusta S i mu nie cieknie.. i nigdy nie ciekło, a ma już go ponad półtorej roku
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1857716
Musisz czekać na ijusta 4, może nie będzie ciekł
By Swiras91
#1858342
Nie zalewasz grzałki podczas dolewania lq ??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Vertige
#1858636
IJust tak ma. W zależności od grzałki (ślepy traf) cieknie bardziej lub mniej. Czasem trafię na grzałkę, która niweluje problem całkowicie.

Ja dokręcam grzałkę bardzo mocno, nawet kombinerkami. Raz na dwa, trzy tankowania przedmuchuję po prostu otwory powietrzne w chusteczkę. Cieknie ale akceptowalnie mało. Nic więcej nie da się zrobić.
By CzuBcio
#1923179
W iJust ważne jest aby pojemnik na liquid był szczelny. Sprawdź czy otwór przez który wlewasz liquid jest uszczelniony, ponieważ musi wytworzyć się podciśneinie w zbiorniku na liquid, żeby nie wypływał on swobodnie przez grzałkę. To tak jak nabierzesz wody w rurkę i zatkasz placem od góry to woda się nie wyleje. Tuta to działa analogicznie.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.