EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Andrzej.Vape
#1922514
Czy chciałbyś podnieść poziom swojego zwykłego Profile RDA z pojedynczą siatką? Wotofo współpracowało z MrJustRight1, aby stworzyć Profile PS Dual Mesh RDA i dostarczyć Ci jeden z najlepszych RDA z podwójną siatką, które możesz zdobyć, aby uzyskać jeszcze lepsze odczucia smakowe.

Obrazek

Profile PS Dual Mesh RDA – Podwójna siatka, podwójna wydajność.
Dzięki Wotofo nowemu RDA nie musisz się martwić o zbyt duży opór, który mógłby stanowić problem. W związku, z czym tworzysz zestaw z podwójną siatką o niskiej rezystancji. Jak? Umożliwiając przekształcenie standardowego decku równoległego w deck szeregowy dzięki zaawansowanej konstrukcji z siateczki.

Równoległe lub szeregowe na tym samym pokładzie
Wyobraź sobie, że otrzymujesz czterokrotnie większy opór z tej samej konfiguracji na równoległym pokładzie. Oto krótkie spojrzenie na matematykę, które pomoże ci zrozumieć.

Obrazek

Weź pojedynczą grzałkę o rezystancji X omów.
Ostateczna ocena rezystancji podwójnych grzałek w układzie równoległym wyniesie X/2 omy.
Ostateczna ocena rezystancji podwójnych grzałek w wersji seryjnej wyniesie X*2 omów.
Profil PS Dual Mesh RDA skutecznie pozwala wybierać między kompilacjami równoległymi lub szeregowymi z podwójnymi meshami w jednym za pomocą prostej zmiany pinu.

Wotofo Profile PS Dual Mesh RDA jest wyposażony w domyślny równoległy deck. Przekształcenie go wymaga kilku prostych kroków:

Usuń styki kontaktowe
Znajdź pin
Zainstaluj go na pokładzie, aby wymienić styki kontaktowe
I gotowe.
Najlepszą częścią profilu Profile PS Dual Mesh RDA jest to, że wszystkie oryginalne siatki Profile RDA mogą z nim współpracować. Nowa konstrukcja siatki specjalnie dla profilu PS jest również częścią rodziny, co pozwala na użycie jej z Profile Wotofo PS Dual Mesh RDA.


Obrazek

Opcja Squonkowania
Squonk staje się coraz bardziej popularny wśród entuzjastów vapingu, a przedstawiony atomizer może to również ułatwić. Oprócz metody bezpośredniego napełniania e-liquidu, Profile PS wyposażono również w zbiornik o pojemności 3 ml, dzięki czemu można go zalewać. Te cechy sprawiają, że atomizer jest jedną z najlepszych RDA squonk na rynku.

Obrazek

Niesamowity przepływ powietrza


Elastyczna konstrukcja przepływu powietrza o strukturze plastra miodu zapewnia płynny napływ powietrza, który prostuje się, zapewniając równomierne uderzenie z większą wydajnością.

Profil PS Dual Mesh RDA zapewnia bardzo aromatyczne wrażenia z jeszcze większą produkcją ciepła i pary. Zapowiada się naprawdę jako hit, który zawojuje rynek.
Siema mam problem z lq

Sytuacja wygląda tak że chce zrobić swój własny lq[…]

Grzałki a kompatybilność

Dzień dobry, mam takie pytanie do Was.Posiadam smo[…]

Wotofo Profile PS Dual Mesh został stworzony przy […]

Urządzenia w stylu Billet Boxa mocno wpisują się w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.