EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By misiojedzie
#1900777
Witam

Na forum 5 lat, ilość postów 50. Jak mam dostać możliwość umieszczania ofert na bazarku? mam kilka rzeczy na sprzedaż, pisałem do 2 adminów i cisza :/

pozdrawiam
Awatar użytkownika
By bulit73
#1900778
Musi być jeszcze polecenie od kogoś kto cię zna lub posiada twoje dane.

p.s. Lepiej pisać do adminów, bo szybciej uzyskasz odpowiedź.
Awatar użytkownika
By redwhite
#1900779
8. Aby przejść weryfikację użytkownik powinien posiadać: co najmniej 3 miesięczny staż na forum, 50 napisanych postów (wg wskazań licznika postów), nieposzlakowaną opinię na forum, oraz otrzymać polecenie innego, wcześniej zweryfikowanego użytkownika forum.
9. Użytkownik udzielający polecenia oświadcza tym samym że zna użytkownika polecanego osobiście lub też iż dokonywał z użytkownikiem transakcji oraz że posiada dane niezbędne do jego identyfikacji (imię, nazwisko, adres, numer konta bankowego) i w razie konieczności przekaże te informacje odpowiednim organom państwowym.
10. Użytkownik udzielający polecenia nie jest stroną transakcji pomiędzy użytkownikiem polecanym, a jego kontrahentami. Nie ponosi on ewentualnej odpowiedzialności materialnej za niewywiązanie się z transakcji przez polecanego."
By misiojedzie
#1900794
aha czyli może mnie np polecić użytkownik od którego kupiłem wczoraj boxa i ma moje dane. ok już wszystko wiem, dzięki :)
By wratchild
#1912156
Napisałem 05.12. w temacie dostępu do bazarku do użytkownika @admin i nie dostałem odpowiedzi. Gdzie mogę znaleźć namiar na innych administratorów?
By pio.kus
#1920560
Witam.

Chodzi o dostęp do działu "kup teraz".
Do spełnienia kryteriów brakuje mi ilości napisanych postów.
Na forum zarejestrowany jestem od marca 2017, ale nie piszę za dużo.
Mam kilka nieużywanych parowników i chciałbym je odstąpić.

Pisałem PM do Doroty i Admina, nie uzyskałem odpowiedzi.
Nie wiem czy coś robię nie tak i czy moje PM dochodzą.

Wg regulaminu potrzebna jest jeszcze rekomendacja od innego użytkownika.
Do tej pory kilka razy kupowałem na bazarku, ale nic nie sprzedawałem.
Jeżeli jest to wymagane mogę napisać do użytkowników od których kupowałem,
być może ktoś jest jeszcze aktywny i może mi udzieli rekomendacji.

Co jeżeli nie uda mi się uzyskać rekomendacji, bo np. nikt z ww użytkowników
nie jest już aktywny?

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1920561
Witam.
Tak, pisałeś do mnie, ale jak sam zresztą zauważyłeś nie spełniasz jeszcze wszystkich wymogów zawartych w Regulaminie.
Nie widzę przeciwwskazań do tego, by dołączyć Cię do Grupy Bazar, ale po ich spełnieniu. :wink:

Regulamin Forum
§7 Dział Kupię/Sprzedam (Bazar)
9. Aby przejść weryfikację użytkownik powinien posiadać: co najmniej 3-miesięczny staż na forum, 50 napisanych własnoręcznie merytorycznych postów (wg. wskazań licznika postów) oraz nieposzlakowaną opinię na forum. Weryfikacja następuje w czasie dogodnym dla administracji a wnioskujący nie ma wpływu na termin w jakim zostanie zrealizowana. W szczególnych przypadkach Administracja może zmienić kryteria weryfikacji.
By pio.kus
#1920570
Proszę o użytkowników forum Bulit73, Pepuś, W1904, Waldip od których miałem przyjemność kupić coś na bazarku
o udzielenie mi rekomendacji w celu uzyskania dostępu do działu "kup teraz".

A co jeśli nikt takiego nie udzieli??
Czy jest możliwy dostęp po napisaniu 50 postów??

Ups...50 post:)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1920593
Spełniłeś warunki. Zostałeś dodany do Grupy Bazar.
Na chwilę obecną Regulamin nie wymaga rekomendacji od innych użytkowników. :D
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.