EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By natxelle
#1861524
Dzień dobry. Mam pytanko odnośnie złożenia reklamacji na wymienną grzałkę mesh 0.15 do prince v12.
Jak to jest z tymi zwrotami na edymie? Liczę na pomoc :)
By natxelle
#1861526
Po kilku dniach używania czuć smak spalenizny, ale nie widać jakby była przypalona. Jedynie wata jest delikatnie żółta.
Awatar użytkownika
By Vause
#1861527
Niestety, ale sprawa jest z góry przegrana. Grzałki fabryczne mają to do siebie, że są robione masowo i może się trafić nawet tak, że 4 pod rząd (osobiście udało mi się taki rekord pobić), mimo odpowiedniego nasączenia liquidem i używania zgodnie z przeznaczeniem, zacznie smaczyć spalenizną i musi być wymieniona.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By natxelle
#1861529
djblack2577 pisze:Jaka gęstość lq używasz

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


Używam liquidu 50/50 o mocy 3 na zmianę z 6.
Awatar użytkownika
By Vause
#1861530
Taka gęstość nam eliminuje słaby transport, czyli tak jak pisałam wcześniej. Kup Pan parownik na własne grzałki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By djblack2577
#1861531
Próbowałeś igłą troszkę poruszać watę , możliwe że jest mocno napchane tej waty,i takie cyrki się dzieją.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
By natxelle
#1861532
Powiem tak, jedyne co zrobiłam z tą grzałką to próbowałam ją wyparzyć w wodzie. Po tym zabiegu była jak nowa (bez żółtych przebarwień), jednak po wzięciu jej kilka razy znowu było czuć smak spalenizny... może teraz to wina tego, że woda do końca nie odparowała? Nie mam pojęcia. Zadałam też drugie pytanie odnośnie złożenia reklamacji. Przyjęliby mi taką grzałką w takim stanie czy lepiej nie próbować?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By naits
#1861620
A to nie sam liquid słabej jakości? Bo było już kilka postów tego typu gdzie sam autor na koniec podał co było powodem i okazywał się Liquid.

Co do wygotowania grzałki to aby smak wrócił musisz się przemęczyć smakiem wodno-watowym dobre kilka baniaków.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1861645
hilton1 pisze:Igła w ruch i nakłuwać od góry grzałki i po bokach.

W akupunkturę grzałek niech się sprzedawca bawi z chińczykiem. :lol:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.