EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Lemur80
#1861113
Chcę wrócić do palenia e-papierosa. Swego czasu udało mi się dzięki elektronikom ograniczyć palenie z 40 (!), do 4 papierosów dziennie.

Wypadłem z obiegu. Nie wiem co jest teraz na "topie" i jakie nowinki techniczne rządzą na rynku. Chcę czegoś prostego, ładuję baterię i palę, nic więcej mnie nie obchodzi prócz wymiany grzałki. Chcę żeby sprzęt był stosunkowo niezawodny, a akumulator pozwalał na zamgławianie otoczenia przez 2, do 3 dni (będę wapował - czy jak to się nazywa - raczej dużo).

Słyszałem że Smok Prince daje radę. Chmury jak z ganja busu i batka starcza na dość długo.

Na koniec parę pytań mniej lub bardziej technicznych:

- Z jakich elementów składa się dziś raczej prosty e-papieros?

- Co wybrać i robić by zminimalizować częstotliwość wkurzającej wymiany grzałki i innych elementów?

- Jaką firmę produkującą liquidy wybrać? Interesują mnie smaki kawowe, waniliowe, tytoniowe. Nie przepadam za red bullami, gumą balonową, owocami, czy smakami typowo słodkimi.

Mam zamiar sam zrobić risercz, ale teraz chcę zapytać Was - co zaproponujecie?

Cena do 200 zł
By Lemur80
#1861182
Nikt nie pomoże?

Chodzi o zestaw startowy do 200 zł. Mody mnie raczej nie interesują. Może być to jakiś starter kit, choć równie dobrze może być to bateria/box na baterię 18650 i atomizer. Interesuje mnie wysoka kompatybilność, czyli wybranie sprzętu z którym nie będzie problemu z doborem grzałki i innych akcesoriów.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1861184
Lemur80 pisze:Chcę wrócić do palenia e-papierosa.

Lemur80 pisze:Nikt nie pomoże?


A co Ty dałeś od siebie? Zakładasz temat i czekasz na kelnerów. To wszystko o co pytasz jest na forum. Wystarczu poświęcic trochę czasu i poczytać.
zakup-e-papierosa-f55.html
Awatar użytkownika
By Pesio
#1861195
Z tym paleniem to może do zielonych świątek lepiej poczekać

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.