EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By MikoSuchii
#1845349
Potrzebuje pomocy. Szukam dwóch zestawów skupiającego się głównie na smaku a drugi na chmurce. Totalnie się na tym nie znam. Budżet ok 300zl za sztukę , najlepiej żeby był dostępny w Polsce. Czy ma sens kupić droższy parownik z jakaś tańszą baterią i potem dokupić lepszej box?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1845353
Przepraszam Ciebie kolego ale Budżetowych Smakoszy u nas ci dostatek ale w barach mlecznych. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By bulit73
#1845354
@Gabriel ale kolega pyta też o bistro :mrgreen:
MikoSuchii pisze: potem dokupić lepszej box?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1845357
@MikoSuchii poszukaj na forum tematów o zestawach, których jest mnóstwo. Poczytaj i sam wybierz.
@e_sat na wejście do baru i na wyjście do bistro.
By MikoSuchii
#1845361
@bulit73 @Gabriel @e_sat Koleżanka nie żaden kolega . Podkreślam że się nie znam. Jeden dla mnie a drugi dla chłopaka ktoremu zależy na smaku :).
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2018, 21:04 przez MikoSuchii, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1845363
MikoSuchii pisze:Koleżanka nie żaden kolega .


Też ładnie :wink:

A więc, koleżanko, u nas kelnerów nie ma, za to jest szwedzki stół. Poczytaj: zakup-e-papierosa-f55.html a w razie wątpliwości można pytać.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2018, 21:07 przez bulit73, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1845372
Niech udowodni że jest kobietą :lol: Skąd ja mam wiedzieć ? Napisać to każdy może.
Naturalnie to tylko taki marzycielski żarcik.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.