EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By 93omega
#1727292
Jest ktoś kto posługuje się tymi aromatami i przeliczał ile w przybliżeniu kropli wchodzi na ml? Wyczytałem tu na forum, że 20ggt = 1ml. Później gdzieś przeczytałem, że krople z butelek maiartowych są wyjątkowo małe to domyślam się, że ten przelicznik będzie zaniżony. Niestety nie widzi mi się mierzenie tego strzykawką, bo jak nabrać strzykawką aromat przez tak małą dziurkę jaka jest w tych buteleczkach (mam tępą igłę, ale znowu jest znowu za cienka i krótka).
Awatar użytkownika
By aiji
#1727309
Kup w aptece insulinowka i juz

Wysłane z mojego SM-N910C
Awatar użytkownika
By bulit73
#1727317
93omega pisze:Niestety nie widzi mi się mierzenie tego strzykawką, bo jak nabrać strzykawką aromat przez tak małą dziurkę jaka jest w tych buteleczkach (mam tępą igłę, ale znowu jest znowu za cienka i krótka).


Wystarczy, że ściągniesz ten dziubek z butelki :wink:
Awatar użytkownika
By miron52
#1727330
Kup strzykawkę 1ml i iglę 1,2mm. A zakraplacz z butelki można zdjąć.
By gourmet
#1727334
93omega pisze:Jest ktoś kto posługuje się tymi aromatami i przeliczał ile w przybliżeniu kropli wchodzi na ml? Wyczytałem tu na forum, że 20ggt = 1ml. Później gdzieś przeczytałem, że krople z butelek maiartowych są wyjątkowo małe to domyślam się, że ten przelicznik będzie zaniżony. Niestety nie widzi mi się mierzenie tego strzykawką, bo jak nabrać strzykawką aromat przez tak małą dziurkę jaka jest w tych buteleczkach (mam tępą igłę, ale znowu jest znowu za cienka i krótka).

Twój szczęśliwy dzień - z nudów zmierzyłem. 54 krople na 1 gram, czyli na 1,00... ml.
Awatar użytkownika
By miron52
#1727346
Rozrzut jest w zależności od gęstości. Naliczyłem 66 kropli aromatu Amfora.
By 93omega
#1727361
Czy przedszkolak potrafi czy nie potrafi nie jest rzeczą o jaką chciałem spytać w tym temacie. Jednak znalazły się osoby które dysponowały 5 minutami wolnego czasu i odrobiną chęci aby pomóc mi w tym w czym chciałem uzyskać pomocy.
W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak się wyposażyć w strzykawkę i lepszą igłę niż posiadam.

Uzyskałem odpowiedź na swoje pytanie, temat wyczerpany. Dzięki dla tych którym się chciało.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.