EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By embejo
#1698217
Drodzy forumowicze. Naprawdę znalazłem jak dla mnie dość dobry liquid o smaku suszone jabłko z tytoniem , to lq Vapaty Special Dark Lust. Jak dla mnie, na k4 do naprawdę codziennego wapowania . Czy możecie mi polecić jakieś godne spróbowania aromaty o smaku suszonego jabłuszka z tytoniem ? Wbijam w Google , ale jakos nic mi nie znajduje ... A może tytoń suszona śliwka ? Coś w ten deseń, za pomoc będę zobowiązany.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1698226
Aqua Shisha Apple. Ale czy tam jabłko jest suszone, to nie wiem. Raczej dość wytrawne nie takie zwykłe "red apple". Może jakby pieczone... Generalnie jest to mieszanka jabłka i tytoniu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By embejo
#1698228
Pude!lek pisze:Aqua Shisha Apple. Ale czy tam jabłko jest suszone, to nie wiem. Raczej dość wytrawne nie takie zwykłe "red apple". Może jakby pieczone... Generalnie jest to mieszanka jabłka i tytoniu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuję bardzo , na pewno wypróbuję :)
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1698234
Jest w e-dym. Tylko nie przegnij z dawkowaniem. To są koncentraty. Myślę, że możesz zacząć od 2-3%. Dla mnie przy 5% już jest zbyt intensywny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By embejo
#1698341
berto pisze:Może to by Ci podeszło - http://www.molinshop.com/pl/gold-tobacco-10ml.html ;)

Mnie ten smaczek podszedł i to bardzo. Myślę że warto spróbować.

To może być ciekawe, biorąc pod uwagę fakt, że liquidy oraz aromaty tej firmy maja wysokie oceny, to może być strzał w 10, jabłko, tytoń, popiół .. Dzięki:)
Szkoda tylko, że płatność tylko w ojro.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1698990
Spróbuj jeszcze Black apple - extreme flavors
Moja mieszanka się jeszcze przegryza ale opinie na dobre, podobnie jak Shisha apple
Awatar użytkownika
By embejo
#1699878
agregat76 pisze:Dla jednych za intensywne, a dla innych nie. ;) Daję 8-9% i dla mnie jest w sam raz.
O aromatach Aqua >> wlasne-mieszanki-a-la-halo-t68182.html.

Dajesz 8-9 procent koncentratu ? Bo to są małe buteleczki 5ml, wczoraj sam zrobiłem 1,2 ml Aro plus 13,8ml bazy, co dało mi 8procent, ale boję się, że może być za mocne
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.